Новини

18.11.2019 — 17:15
«Подаруй тепло солдату»: студенти закладів профтехосвіти долучилися до благодійної акції

У Хмельницькому державному центрі естетичного виховання учнівської молоді повідомляють, що за ініціативи Хмельницької обласної ради учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти та з нагоди відзначення Дня захисника України, протягом  жовтня та листопада  2019 року серед учнівської молоді закладів професійної (професійно-технічної) освіти проводилася благодійна акція «Подаруй тепло солдату». 

18.11.2019 — 17:07
Володимир Кальнiченко провів особистий прийом громадян

Сьогодні т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальнiченко провів особистий прийом громадян, на якому посадовцем розглянуто понад десять звернень. Проблеми з якими звернулися до посадовця жителі області стосувалися порушення санітарних норм під час будівництва, поліпшення житлових умов пільгової категорії осіб, надання допомоги в реалізації винаходу заявника та інше.

18.11.2019 — 16:19
Спортивні трофеї кубку світу з козацького двобою в руках хмельничанки

На початку листопада у польському містечку Плоцьк, що під Варшавою,  відбувся відкритий Кубок світу з козацького двобою WCFF. Цей вид спорту не так давно визнаний в Україні як національний вид єдиноборства, а тому ще досить молодим є і в Європі. Але наша українська збірна вже вдруге представляє себе і цей вид єдиноборств на міжнародній спортивній арені за межами нашої країни.

18.11.2019 — 15:43
Дуальне навчання сприяє працевлаштуванню безробітних

На даний час в системі профтехосвіти, активно впроваджується навчання за дуальною формою – наближено до роботодавця. Коли учні та слухачі теоретичну частину навчання опановують в навчальних закладах, а професійно-практичну – виробниче навчання та виробничу практику безпосередньо на виробництві. Також роботодавець приймає активну участь у розробці робочих навчальних планів та програм і може їх доповнити безпосередньо тими питаннями, які необхідно знати майбутньому працівнику, який буде працювати у нього на підприємстві.

18.11.2019 — 14:51
На Хмельниччині стартує  І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

Це своєрідні олімпійські ігри для здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, а також молодих робітників і фахівців віком від 18 до 22 років, що проводяться кожні два роки у міжнародному форматі за 6 секторами світової економіки.

18.11.2019 — 12:32
Хмельниччиною крокує обласний тур VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського

Продовжується перегляд виступів хореографічних колективів  обласного туру VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського. На Хмельниччині  відбірковий тур фестивалю-конкурсу проходить  у трьох територіальних зонах.

18.11.2019 — 11:37
Служба зайнятості і сільськогосподарські підприємства: взаємовигідне партнерство  

На Хмельниччини третина підприємств області займається вирощуванням сільськогосподарської продукції та її переробкою. Знанні в області та за її межами ТОВ НВА «Перлина Поділля» (Білогірський район), приватне підприємство «Аграрна компанія – 2004»  та ТОВ «Волочиськ-Агро» (Волочиський район). СФГ Клепачі та СФГ Манятин    (Славутський район), ТОВ  «Святець» (Теофіпольський район), Корпорація «Сварог Вест Груп» (Шепетівський район) тощо.
Саме з ними та з багатьма іншими, упродовж багатьох років, успішно співпрацює Хмельницька обласна служба зайнятості задля працевлаштування  безробітних мешканців села.

18.11.2019 — 11:23
Хмельницьке відділення підбило підсумки з нагоди 21 річниці створення Національної служби посередництва і примирення

У листопаді 1998 року відповідно до статті 15 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» Президентом України від 17 листопада 1998 року № 1258/98 утворено Національну службу посередництва і примирення, як постійно діючий держаний орган, покликаний сприяти поліпшенню соціально-трудових відносин, запобігати виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), прогнозувати та сприяти своєчасному їх вирішенню, здійснювати посередництво під час вирішення таких спорів (конфліктів).

18.11.2019 — 11:18
Docudays UA крокує Хмельниччиною

На Хмельниччині стартував XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Регіональним партнером зазначеного заходу на території нашої області є громадська організація «Подільська правова ліга».

18.11.2019 — 11:05
Хмельничанка Єва Мазур – переможниця всеукраїнських змагань шпажисток

В Києві визначили переможців та призерів всеукраїнських змагань з фехтування на шпагах серед кадетів пам’яті заслуженого тренера СРСР та України С.Я.Колчинського. У дівчат на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднялась Єва Мазур із Хмельницького.