Новини

03.12.2019 — 18:39
Відбулася селекторна нарада з питань виконання доручень Прем’єр-міністра України

Сьогодні голова облдержадміністрації Дмитро Габінет та його заступники Володимир Кальніченко та Світлана Павлишина взяли участь у всеукраїнській відеоселекторній нараді, яку провів Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Мета наради – проаналізувати стан виконання доручень глави Уряду щодо розробки змін до перспективних планів формування територій громад областей, завершення роботи над картами мереж публічних сервісів, а також щодо забезпечення підключення лісогосподарських підприємств до єдиної державної системи обліку деревини.

03.12.2019 — 17:19
Відбулось планове проведення зариблення річки Хомора

З метою покращення екологічного стану річки Хомора, 3 грудня, відбулось планове проведення зариблення товстолобом та коропом 100 метрів вище скиду зворотних вод ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика – Україна»

03.12.2019 — 15:25
Тимчасова зайнятість – альтернатива безробіттю

Як отримати додатковий заробіток під час пошуку постійного місця роботи? У цьому вам допоможе Хмельницька обласна служба зайнятості.
Для додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних, місцева влада та роботодавці за сприяння служби зайнятості організовують громадські та інші роботи тимчасового характеру.

03.12.2019 — 14:14
Представлено проєкт обласного бюджету Хмельницької області на 2020 рік

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Дмитро Габінет провів позачергове засідання колегії обласної державної адміністрації. До участі у колегії також долучилися голова обласної ради Михайло Загородний та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.
На порядок денний виносилося питання про розгляд проєкту обласного бюджету Хмельницької області на 2020 рік.

03.12.2019 — 11:35
Українські іноватори мають шанс отримати від держави безповоротну фінансову допомогу до 75 тисяч доларів

Для цього треба подати заявку до Українського фонду стартапів – загальнодержавної інвестиційної програми, що надає фінансування найталановитішим українським підприємцям.

03.12.2019 — 09:51
На Хмельниччині достроково завершено призовну кампанію: 590 подолян одягли однострої

Загалом  з області протягом проведення призову «Осінь – 2019» до військових формувань було відправлено 590 юнаків віком від 18 до 27 років. З них 365 чоловік поповнило лави Збройних Сил України, 175 – Національної гвардії, 25 – Державної спеціальної служби транспорту та 25 – Прикордонних військ України.

03.12.2019 — 09:49
Визначилися переможці обласного заочного конкурсу з історико-технічного стендового моделювання

З 11 по 29 листопада на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходив щорічний обласний заочний конкурс учнівської молоді з історико-технічного стендового моделювання (далі – конкурс). Конкурс являв собою виставку моделей – точних копій реальної техніки (авіа-, авто-, судномоделей, військової, космічної, залізничної, сільськогосподарської техніки), фігур, будівель, діорам в певному масштабі.

03.12.2019 — 09:40
Завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

03.12.2019 — 09:39
Скелелази з міста-супутника Хмельницької АЕС – призери Всеукраїнських змагань з болдерингу

Всеукраїнські змагання зі скелелазіння (болдеринг) серед юніорів, молоді та юнаків проходили цими вихідними у м. Харків. До складу команди скелелазів, які представляли Хмельницьку область, увійшли і юні спортсмени із міста атомників гірського клубу «Вершина».