Новини

05.12.2019 — 16:50
Управління Держпраці: визначено переможців конкурсу малюнку «Моя родина – енергетика»

В рамках проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей» відбулося оцінювання художніх робіт дітей –  учасників конкурсу «Моя родина – енергетика».
Компетентне журі, до складу якого увійшли представники Управління Держпраці у Хмельницькій області, АТ «Хмельницькобленерго», ДП «Подільський ЕТЦ», Фонду соціального страхування, профспілок, засобів масової інформації, відібрало дев’ять найкращих малюнків у трьох вікових категоріях, які посіли відповідно 1,2,3 місце.

05.12.2019 — 16:34
Дмитро Габінет: Держава буде робити все, щоб громада мала можливість покращити своє життя

В рамках робочої поїздки на Кам’янеччину голова облдержадміністрації Дмитро Габінет відвідав Гуменецьку ОТГ. Очільник області ознайомився з організацією роботи громади в освітянській галузі та провів зустріч з активом громади, у ході якої було обговорено проблемні питання, що хвилюють мешканців.

05.12.2019 — 14:56
Актуальні вакансії Хмельниччини: ТОП – 10 від обласної служби зайнятості

База вакансій Хмельницької обласної служби зайнятості є загальнодоступною для усіх користувачів вебсайту. Щоденно, за поданою роботодавцями інформацією вносяться дані про вільні робочі місця (в т.ч. вимоги, завдання та обов’язки, заробітна плата).
З початку року понад 6,5 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості майже 63% вакансій (близько 20,5 тис.) було укомплектовано.

05.12.2019 — 14:18
ХАКАТОН Хмельницька АЕС: загроза чи можливість?

Що для вас означає Хмельницька атомна електростанція та добудова енергоблоків? Можливість? А може, загроза? Маєте шанс висловити свою думку, підкріпити її доводами та даними на першому в Україні ХАКАТОНі по атомній енергетиці, який пройде 11 грудня в м. Хмельницькому. Запрошуються усі, кому важлива безпека, соціальна складова, економічний розвиток, стан екології та загальний розвиток регіону та […]

05.12.2019 — 13:19
Волонтери області приймали вітання з нагоди професійного свята

Сьогоднішнє свято зібрало у святковій залі Хмельницького обласного науково-методичного центру культури та мистецтва людей не за віком, не за соціальними критеріями, не за статтю, а  виключно за щирим прагненням своїх не байдужих сердець до творення добра в ім’я інших, в ім’я України. У всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера.
Привітали волонтерів Хмельниччини з їх святом керівник апарату адміністрації Оксана Самолюк, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Валентина Поліщук, представники силових структур, громадських організацій та інші поважні гості.

05.12.2019 — 13:00
7 грудня – День місцевого самоврядування

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Неможливо переоцінити роль місцевого самоврядування у розвитку та розбудові країни, особливо зараз, коли свого логічного завершення добігає одна з найуспішніших  реформ – реформа децентралізації. Напередодні свята в Будинку рад відбулося урочисте засідання, присвячене відзначенню Дня місцевого самоврядування. Від облдержадміністрації усіх присутніх в залі привітав перший заступник голови ОДА Володимир Кальніченко.

05.12.2019 — 10:37
Увага! Мінекономіки здійснює опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства

У контексті виконання Експортної стратегії України (“дорожньої карти” стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1017-р, Мінекономіки здійснює опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства (до 31 січня 2020 року). Метою опитування є з’ясування думки експортерів щодо наступних кроків з валютної лібералізації для підготовки […]

05.12.2019 — 10:20
Найближчим часом МВС презентує он-лайн сервіс відновлення посвідчення водія

МВС представить сервіс, за допомогою якого можна буде замовити або відновити втрачене посвідчення водія он-лайн. Про це сьогодні, 4 грудня, зазначив заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров під час презентації веб-сервісів.

05.12.2019 — 09:58
Уряд розпочав пілотний проект для створення цифрового ІD громадян України

Уряд запустив пілотний проект для створення цифрового ID громадян України — верифікацію користувачів електронних реєстрів.

Для цього протягом наступних шести місяців будуть перевірені стан технічної безпеки та захисту наявних реєстрів, а також повнота та достовірність даних користувачів у вже наявних реєстрах, зокрема шляхом співставлення даних різних реєстрів між собою. 

05.12.2019 — 09:43
Головне управління статистики інформує  

Житлове будівництво в Хмельницькій області у січні–вересні 2019 року
У січні–вересні 2019р. в області прийнято в експлуатацію 195,5 тис.м2 загальної площі житла (нове будівництво), що на 15,0% більше, ніж у січні–вересні 2018р. Із загального обсягу 57,3% прийнято в експлуатацію в одноквартирних будинках, 42,7% – в будинках із двома та більше квартирами.