Новини

10.12.2019 — 19:59
Дмитро Габінет відвідав Колибаївську ОТГ

Сьогодні голова облдержадміністрації Дмитро Габінет здійснив робочу поїздку до Колибаївської сільської об’єднаної територіальної громади, де оглянув низку об’єктів та поспілкувався з її керівництвом, місцевими депутатами, старостами сіл та звичайними мешканцями. Також до участі в цій зустрічі долучився народний депутат України Ігор Марчук.

10.12.2019 — 17:15
Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця»  запрошує до участі у міжнародній поїздці “Різдвяні канікули” до Словаччини, Австрії, Угорщини та Чехії

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця»  запрошує до участі у міжнародній поїздці “Різдвяні канікули” до Словаччини, Австрії, Угорщини та Чехії з 4 до 10 січня 2020 року  відбудеться міжнародна культурно-просвітницька поїздка «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини. Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, закладів соціальної […]

10.12.2019 — 15:07
Право на компенсацію за залученими в національній валюті банківськими кредитами отримали 57 агроформувань Хмельниччини

10 грудня директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Омелянюк провів засідання конкурсної комісії по визначенню переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання права на компенсацію за залученими в національній валюті банківськими кредитами. На розгляд комісії були представлені 124 заявки від 57 агроформувань області.

10.12.2019 — 14:58
Оголошено прийом заявок на Національний Конкурс “Благодійна Україна – 2019”

Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019». Конкурс є відкритим та направлений на підтримку проектів, проходить щорічно і його часовими рамками є календарний рік.

10.12.2019 — 12:23
Увага! Культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару “Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я”

З 10 по 18 серпня 2019 року Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» організовує культурно-освітню поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії (програма додається). Мета поїздки – ознайомлення з міжнародним досвідом у сфері культури, освіти, охорони здоров’я, обговорення перспективи […]

10.12.2019 — 11:58
Лідери Хмельниччини продемонстрували свій шлях до успіху на Всеукраїнському форумі

05-06 грудня у м. Київ відбувся Всеукраїнський форум лідерів учнівського самоврядування «Відповідальне лідерство – шлях до успіху». Захід відвідали й представники Хмельницької обласної ради старшокласників у складі трьох осіб та координатора.

10.12.2019 — 10:00
В облдержадміністрації відбулася нарада з питань впровадження та ведення електронного обліку деревини

9 грудня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулася селекторна нарада з питань впровадження та ведення електронного обліку деревини на комунальних лісогосподарських підприємствах за участю керівників райдержадміністрацій та комунальних лісогосподарських підприємств області.

10.12.2019 — 09:56
Гендерний компонент інтегрований у кожен із наших пріоритетів, – Юлія Соколовська

Рівність чоловіків та жінок – наскрізний компонент Міністерства соціальної політики України, який присутній у кожному із пріоритетних напрямків роботи відомства, визначених у Програмі діяльності Уряду. Про це Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська заявила на зустрічі із спеціальною представницею Генерального секретаря НАТО у справах жінок, миру та безпеки Клер Хатчінсон.

10.12.2019 — 09:43
Відбулася науково-практична конференція пульмонологічного профілю та нарада відповідальних за кадрову роботу

5 грудня у конференц-залі Державного патологоанатомічного центру провели науково-практичну конференцію «Актуальні питання надання допомоги хворим пульмонологічного профілю». Під час заходу лектори озвучили низку тематичних доповідей.

10.12.2019 — 09:34
Послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 32,3 тис. осіб

У січні-листопаді 2019 року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 32,6 тис. вакансій, середній розмір оплати праці становив  5331,8 грн.