Новини

13.12.2019 — 18:22
Мінсоцполітики ініціює зміни, що дозволять пільговикам переходити на готівкову форму впродовж всього опалювального сезону, а не обмежуватись датою до 15 жовтня

Мінсоцполітики ініціює зміни, що дозволять пільговикам переходити на готівкову форму впродовж всього опалювального сезону, а не обмежуватись датою до 15 жовтня. Про відповідні зміни до порядку надання пільг розповів сьогодні заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

13.12.2019 — 17:29
Світлана Павлишина побувала з робочим візитом у Дунаєвецькому районі

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина з робочим візитом відвідала Дунаєвеччину. У ході візиту вона ознайомилася з роботою комунального некомерційного підприємства Дунаєвецької районної ради «Дунаєвецька центральна районна лікарня», поспілкувалася з районними очільниками, головами об’єднаних територіальних громад району та медпрацівниками центральної районної лікарні.

13.12.2019 — 16:12
Олексій Гончарук: Е-кабінет забудовника — крок до знищення корупції в будівельній сфері

Розпочав роботу електронний кабінет забудовника. Реєстрація та отримання документів, дозволи, ліцензії та сертифікати щодо об’єктів будівництва  – автоматизовано.

13.12.2019 — 13:22
Податковий кодекс розвитку: у Хмельницькій ТПП обговорили проєкт, розроблений Асоціацію платників податків України

12 грудня у Хмельницькій торгово-промисловій палаті в рамках поїздки Президента Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» (ВГО АППУ), Надзвичайного і Повноважного Посла Грігола Катамадзе відбувся круглий стіл з питань обговорення проекту Податкового кодексу розвитку.

13.12.2019 — 12:10
Працівники суду приймали вітання з нагоди професійного свята

Щорічно 15 грудня  в Україні відзначається День працівників суду. З цієї нагоди сьогодні в Апеляційному суді Хмельницької області відбулося урочисте зібрання.
Привітати служителів Феміди завітали голова адміністрації Дмитро Габінет, заступник голови обласної ради Валерій Лесков, міський голова Олександр Симчишин та інші поважні гості.

13.12.2019 — 09:32
Про затвердження паспорта бюджетної програми управління ЖКГ ОДА

наказ паспорт Поділитись —