Новини

16.12.2019 — 17:11
На Хмельниччині запрацював ще один Центр надання адміністративних послуг

В ході децентралізації спроможні громади отримали більш широкі повноваження, у тому числі у сфері надання адміністративних послуг. Мешканці об’єднаних громад очікують від місцевої влади зручних та якісних адміністративних послуг. Це можливо у сучасному центрі надання адміністративних послуг.  13 грудня такий сучасний центр запрацював у Ямпільській селищної ОТГ. Передбачається, що цей ЦНАП обслуговуватиме більше шести тисяч мешканців громади.

16.12.2019 — 16:29
Стартувала благодійна акція “Ялинка бажань”

Ви можете допомоги здійснити новорічні та різдвяні бажання дітей, чиї батьки або особи, які їх замінюють, не можуть цього зробити через складні життєві обставин. Запрошуємо долучитися до благодійна акція «Ялинка бажань», що проводиться за ініціативи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді!

16.12.2019 — 16:12
На Хмельниччині 12,2 тисяч домогосподарств отримають дотацію за утримання молодняка великої рогатої худоби

Як повідомляють у Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, станом на 1 грудня 2019 року  12,2 тисячам домогосподарств населення Хмельницької області нараховано 37,3 млн. грн. дотаційних коштів за утримання 14,7 тис. голів молодняку великої рогатої худоби.

16.12.2019 — 15:46
За вирішенням питань – до голови облдержадміністрації

Сьогодні голова облдержадміністрації Дмитро Габінет провів прийом громадян. Поспілкуватися із очільником області та знайти вирішення своїх проблем під час прийому прийшли 23 мешканці області.

16.12.2019 — 12:45
Дмитро Габінет привітав хмельницьких спецпризначенців із 57-ю річницею створення військової частини

За роки існування легендарний 8-й полк спеціального призначення Збройних Сил України пройшов славний історичний шлях свого розвитку і сьогодні є однією з важливих ланок оборонної системи нашої держави, яка гарантує безпеку народу України та зміцнює авторитет Збройних Сил. А сьогодні у наших спецпризначенців особливий день, бо вони приймають вітання з нагоди 57-ї річниці створення військової частини. До привітань долучився і голова облдержадміністрації Дмитро Габінет.

16.12.2019 — 11:54
У грудні поточного року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області направлено 23,5 млн грн на виплату лікарняних і декретних

З початку грудня управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області профінансовано виплати матеріального забезпечення застрахованим особам на суму 23,5 млн гривень.

16.12.2019 — 10:26
Підписано оновлену редакцію Дорожньої карти Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва

12 грудня у Брюсселі в штаб-квартирі НАТО було проведено 28-ме засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва. Делегацію Міністерства оборони України очолив заступник Міністра оборони України Анатолій Петренко, делегацію Альянсу очолював помічник Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій Каміль Гранд.

16.12.2019 — 10:19
Врегулювання питань комплексного просторового планування громад зрушило з місця

Громади отримають право затверджувати містобудівну документацію, не обмежуючись лише територіями своїх населених пунктів. Парламент схвалив у першому читанні законопроект № 2280, який врегулює питання планування розвитку громад, складання містобудівної документації, спрощення зміни цільового призначення. Про це повідомила представник Кабінету Міністрів України у Верховній Раді Олена Шуляк.

16.12.2019 — 10:12
На Раді донорів у Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо завершення децентралізації

«Наша мета, щоб Україна була представлена громадами і принцип повсюдності місцевого самоврядування був закріплений в адміністративно-територіальному устрої України», — про це сказала Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час засідання Ради донорів з питань впровадження реформи децентралізації в Україні.