Новини

17.12.2019 — 17:00
На Хмельниччині планують створити Регіональний клуб, що буде опікуватися впровадженням кращих аграрних практик

Вчора, 16 грудня, в облдержадміністрації відбувся круглий стіл, присвячений реалізації дуже цікавого важливого для області проєкту – створення Регіонального клубу “Кращі аграрні практики Хмельниччини”. До обговорення цієї ідеї долучилися обласні очільники, фахівці профільного департаменту ОДА, представники аграрного бізнесу області, голів аграрних асоціацій.

17.12.2019 — 13:37
Відбулося засідання обласної комісії ТЕБ і НС

16 грудня голова облдержадміністрації Дмитро Габінет провів засідання обласної комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого обговорили низку важливих для області питань у сфері забезпечення безпеки населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Участь у засіданні комісії взяли перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко, члени комісії з ТЕБ і НС,  голови районних, міських (міст обласного значення) комісій у режимі відеоконференції, керівники окремих відомств, установ області.

17.12.2019 — 12:54
Відбулась «Гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади»

Сьогодні відбулась «Гаряча» телефонна лінія «Запитай у влади» за участю першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка.

17.12.2019 — 12:50
Кар’єрний радник сприяє працевлаштуванню безробітних осіб

В рамках здійснення модернізації Державної служби зайнятості та сприяння продуктивній зайнятості населення, згідно з Постановою Кабінету Міністрів, з 01 січня 2019 року було запроваджено інститут кар’єрного радника.

17.12.2019 — 11:52
Дмитро Габінет провів зустріч з представниками автоперевізників області

Аби окреслити основне коло проблемних питань, що постають у сфері пасажирських перевезень, та напрацювати можливі шляхи їх вирішення, 16 грудня голова облдержадміністрації Дмитро Габінет провів зустріч з представниками автоперевізників області, а також контролюючих органів та громадських організацій, які опікуються питаннями пільгових перевезень окремих категорій громадян.

17.12.2019 — 10:03
Михайло Федоров: На тестування мобільного застосунку «Дія» зареєструвалося більше 58 тис. українців

16 грудня, стартував період бета-тестування мобільного застосунку «Дія». 11 грудня було оголошено про набір тестувальників – протягом 5 днів кожен охочий українець мав змогу подати заявку, аби першим отримати доступ до двох послуг застосунку та отримати доступ зі смартфонів до цифрового посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.