Новини

22.01.2020 — 18:49
22 січня – День Соборності України

Вже стало доброю традицією відзначення Дня Соборності України урочистими заходами, які проходять на межі двох областей: Хмельницької та Тернопільської. Цьогоріч символічна зустріч відбулася у с. Гусятин Чемеровецького району. Від Хмельниччини участь в заходах взяли голова адміністрації Дмитро Габінет, голова обласної ради Михайло Загородний, від Тернопілля – голова облдержадміністрації Ігор Сопель та голова обласної ради Віктор Овчарук. Всього урочистості зібрали більше  тисячі учасників з обидвох областей.

22.01.2020 — 12:54
24 січня 2020 року, в рамках розширеного засідання Комітету по державно-приватному партнерству при  Торгово-промисловій палаті України планується проведення робочої зустрічі бізнесу з Надзвичайним і Повноважним Послом України в КНР  Сергієм Олексійовичем Камишевим.

24 січня 2020 року, в рамках розширеного засідання Комітету по державно-приватному партнерству при  Торгово-промисловій палаті України планується проведення робочої зустрічі бізнесу з Надзвичайним і Повноважним Послом України в КНР  Сергієм Олексійовичем Камишевим. Запрошуємо взяти участь у зустрічі представників підприємств та організацій, громадських структур області, які працюють з партнерами з КНР або мають наміри виходу зі […]

22.01.2020 — 09:00
Звернення Президента з нагоди Дня соборності України

Дорогі українці!
Рівно 101 рік тому відбулась одна з найбільш знакових подій в історії української державності та національно-визвольних змагань.
«Здійснилися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України». Це цитата з Акта Злуки, який сповіщав про возз’єднання в єдину, незалежну державу та був урочисто проголошений діячами УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві.