Новини

24.01.2020 — 15:49
Дмитро Габінет з робочим візитом відвідав Деражнянщину

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Дмитро Габінет здійснив робочу поїздку до Деражнянського району. Свій візит обласний очільник розпочав з виїзного прийому громадян. Всього під час прийому надійшло 8 звернень, 5 з них були колективними.  

24.01.2020 — 15:26
Уряд ухвалив рішення, яке дозволить покращити надання медичних послуг у сільській місцевості близько 1 млн населення

24 січня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову«Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості» розроблений Міністерством розвитку громад та територій України.

24.01.2020 — 15:00
Юннатівському руху в Україні – 95

Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді – сьогодні один із найкращих комунальних профільних закладів позашкільної освіти в державі, а його творчо працюючі педагоги – носії передового педагогічного досвіду еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та національно-патріотичного виховання підростаючого покоління у контексті українського патріотизму і євроінтеграції України.

24.01.2020 — 14:13
Уряд вніс зміни до Методики формування спроможних територіальних громад

Кабмін затвердив зміни до Методики формування спроможних територіальних громад. Так, встановлюються чіткі критерії, завдяки яким громади зможуть «оцінити» власну спроможність: людський потенціал, фінансові та майнові ресурси. Ці критерії дадуть змогу надавати якісні послуги жителям вирішувати накопичені проблеми, розвивати місцеву економіку.

24.01.2020 — 12:15
Сергій Ткачук провів особистий прийом громадян у Летичівському районі

Сьогоднi, 24 січня, заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Ткачук провів особистий прийом громадян у Летичівському районі. В ході прийому громадян до посадовця звернулося дванадцятеро заявників.

24.01.2020 — 12:06
На Хмельниччині триває масштабна інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами

«Стажуюсь, завтра оформлять, я лише на годинку», – з такими поясненнями зіштовхнулися представники Управління Держпраці у Хмельницькій області, коли з інформаційними листівками про офіційне працевлаштування навідалися до суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.

24.01.2020 — 12:01
28 січня 2020 року о 12-00 відбудеться розширене засідання колегії облдержадміністрації. Засідання буде проводитися у режимі відеоконференції у залі селекторних нарад облдержадміністрації (114 каб.)

28 січня 2020 року о 12-00 відбудеться розширене засідання колегії облдержадміністрації. Засідання буде проводитися у режимі відеоконференції у залі селекторних нарад облдержадміністрації (114 каб.) Порядок денний 1. Про стан освоєння у 2019 році кош­тів державного бюджету, передба­чених на реалізацію проєктів соціаль­но-економічного розвитку регіонів. 2. Про стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єктів з масо­вим перебуванням […]

24.01.2020 — 11:08
В облдержадміністрації заслухали керівників КНП області

23 січня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Романа Примуша відбулося заслуховування керівників комунальних некомерційних підприємств закладів охорони здоров’я щодо плану дій в умовах нового фінансування НСЗУ з 1 квітня 2020 року.

24.01.2020 — 09:59
Досягнення спортсменів з міста-супутника Хмельницької АЕС

Спортсмени міста-супутника Хмельницької АЕС заслужено входять до когорти найкращих не лише в Україні, а і успішно виступають на світовій арені. Свідчення тому – високі результати продемонстровані протягом 2019 року в різних видах спорту.

24.01.2020 — 09:03
У Мінветеранів напрацьовують нові варіанти забезпечення ветеранів житлом

23 січня голова облдержадміністрації Дмитро Габінет та представники структурних підрозділів облдержадміністрації взяли участь у всеукраїнській селекторній нараді з Міністерством у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, присвяченій питанням соціального захисту учасників АТО, ООС та внутрішньо переміщених осіб. Перший заступник Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Антон Колумбет, який проводив нараду, зокрема, підняв ряд питань щодо забезпечення ветеранів житлом.