Новини

29.01.2020 — 17:40
Уряд посилює відповідальність за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки

Уряд схвалив зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення рівня відповідальності за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки. Відповідно до законопроекту змінами передбачено, що мінімальний штраф за адміністративні правопорушення складатиме 510 грн, а максимальний — 8500 грн.

29.01.2020 — 16:21
Стартувала Національна освітня платформа з цифрової грамотності «Дія: Цифрова освіта»

Мінцифри запускає національну онлайн-платформу з цифрової грамотності, яка буде доступною в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua. На онлайн-платформі кожен громадянин зможе безкоштовно опанувати цифрові навички.

29.01.2020 — 16:05
Проведено спеціальне тренування обласної спеціалізованої служби матеріального забезпечення цивільного захисту

29 січня під керівництвом заступника директора Департаменту економічного розвитку промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації Андрія Грабовського проведено спеціальне тренування обласної спеціалізованої служби матеріального забезпечення цивільного захисту на тему: «Дії органів управління, сил та засобів обласної спеціалізованої служби матеріального забезпечення у разі виникнення надзвичайної ситуації на Хмельницькій АЕС».

29.01.2020 — 15:54
Відбулося засідання Асоціації об’єднаних територіальних громад Хмельницької області

Сьогодні під керівництвом голови Асоціації ОТГ області, міського голови Дунаєвецької ОТГ Веліни Заяць відбулося засідання Асоціації об’єднаних територіальних громад Хмельницької області. До участі в нараді долучилися перший заступник голови адміністрації Роман Примуш, голова обласної ради Михайло Загородний, голови та представники сільських, селищних, міських об’єднаних територіальних громад, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

29.01.2020 — 15:28
На колегії ОДА обговорили стан пожежної та техногенної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей

Стан пожежної та техногенної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей, зокрема дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, гуртожитків, закладів культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, розташованих на території області, обговорили сьогодні учасники розширеного засідання колегії облдержадміністрації.

29.01.2020 — 14:04
Дмитро Габінет зустрівся з представниками вищого командування Сухопутних Військ ЗСУ

Сьогодні відбулася робоча зустріч голови облдержадміністрації Дмитра Габінета з заступником командувача Сухопутних Військ Збройних сил України генерал-майором Анатолієм Баргилевичем та заступником командувача оперативного командування “Захід” полковником Анатолієм Шевченком.

29.01.2020 — 13:39
Cтартував обласний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Впродовж січня –лютого на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проходитиме обласний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Конкурс у п’яти номінаціях «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія» розпочався 1 листопада 2019 року змаганнями зонального туру, переможці якого випробують свої сили на обласному рівні.

29.01.2020 — 13:38
Мінрегіон запровадив онлайн платформу для конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів Держбюджету, отриманих від ЄС

Міністерство розвитку громад та територій України запустило нову онлайн платформу для подання проектів у рамках «Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України».

29.01.2020 — 12:51
Президент ушанував пам’ять Героїв Крут

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у церемонії вшанування пам’яті Героїв Крут. Глава держави поклав квіти до пам’ятного хреста на Аскольдовій могилі у Києві.

29.01.2020 — 09:44
Порушень на суму понад 279 млн грн попередили у сфері закупівель Хмельницькі аудитори протягом 12 місяців 2019 року

Фахівці Управління Західного офісу  Держаудитслужби  в Хмельницькій області протягом січня – грудня 2019 року провели моніторинг 341 процедури закупівель товарів, робіт та послуг (без виходу на об’єкт контролю), загальною вартістю понад 1 млрд гривень.