Новини

26.02.2020 — 20:21
Дмитро Габінет взяв участь у відеоселекторній нараді щодо поширення коронавірусної інфекції у світі

Сьогодні голова облдержадміністрації Дмитро Габінет взяв участь у відеоселекторній нараді щодо  поширення коронавірусної інфекції у світі та готовності систем реагування в Україні, а також роботи на державних пунктах пропуску через Державний кордон України щодо унеможливлення проникнення коронавірусу на територію держави.

26.02.2020 — 20:06
Хмельниччину відвідала голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Ольга Саладуха

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася зустріч керівництва облдержадміністрації та представників спортивної спільноти області з народною депутаткою України, головою підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Ольгою Саладухою. До розмови були запрошені представники обласних федерацій олімпійських та неолімпійських видів спорту та фізкультурно-спортивних товариств. Також до спілкування долучився народний депутат України від Хмельниччини Сергій Мандзій.

26.02.2020 — 19:40
Хмельниччина готова протидіяти поширенню коронавірусу

На цьому наголосив голова адміністрації Дмитро Габінет під час проведення засідання ТЕБ і НС, обговорюючи питання заходів з профілактики щодо попередження завезення і розповсюдження на території області респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом.

26.02.2020 — 18:15
Представлено нового очільника Дунаєвецької райдержадміністрації

Сьогодні відбулося офіційне представлення нового очільника Дунаєвецької районної державної адміністрації Ярослава Купчика. З нагоди представлення новопризначеного голови, на Дунаєвеччину завітав перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Роман Примуш.

26.02.2020 — 17:29
Роман Примуш вислухав проблемні питання жителів Славутчини

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш провів особистий прийом громадян у Славутському районі. До посадовця зі своїми питаннями, побажаннями та проблемами звернулося 10 осіб.

26.02.2020 — 16:12
Президент України запроваджує 26 лютого День спротиву окупації Криму та Севастополя

Президент Володимир Зеленський заявив про підписання указу про встановлення 26 лютого в Україні Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

26.02.2020 — 14:49
Проведено засідання комісії з питань ТЕБ і НС облдержадміністрації

Сьогодні в обласній державній адміністрації відбулося засідання комісії ТЕБ і НС. Провів його голова адміністрації Дмитро Габінет.
Першим питанням порядку денного розглянуто стан готовності органів влади та місцевого самоврядування до пропуску льодоходу, весняної повені та дощових паводків, захисту населених пунктів, об’єктів і сільськогосподарських угідь від підтоплень.

26.02.2020 — 13:07
Увага! Культурно-освітня поїздка до Італії, Словенії, Угорщини

ГО«ВІДКРИТИЙ СВІТ МОЛОДІ» інформує, що з 02 по 09 травня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка до Італії, Словенії, Угорщини. Метою поїздки є створення умов для інтеграції українців у європейський соціокультурний простір, ознайомлення з культурно-історичною спадщиною зазначених країн.  У ході поїздки передбачається проведення тренінгу «Пізнаємо світ спілкуючись», спрямованого на особистісний і соціальний розвиток, формування навичок ефективного […]

26.02.2020 — 13:01
Увага! Всеукраїнський конкурс студентських робіт „Інклюзивний дизайн”

Запрошуємо студентів, аспірантів та випускників закладів вищої освіти взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт „Інклюзивний дизайн”.

26.02.2020 — 12:05
У Міноборони обговорили питання подальшої взаємодії з НАТО

25 лютого в Міністерстві оборони України відбулася зустріч керівництва оборонного відомства з делегацією НАТО на чолі із заступником Офісу зв’язку НАТО в Україні Пані Хелен Аківумі. Головною метою зустрічі стало обговорення питання подальшої взаємодії та співробітництва з НАТО в рамках Комплексного пакета допомоги НАТО для України, а також реалізації Річної національної програми.