Новини

27.02.2020 — 18:27
Відбулося представлення нового очільника Хмельницької РДА

Відповідно до розпорядження Президента України Володимира Зеленського №148/2020-рп щодо призначення Артема Багінського головою Хмельницької районної державної адміністрації Хмельницької області сьогодні, 27 лютого, заступник голови обласної державної адміністрації Оксана Ситницька представила громаді району новопризначеного голову Хмельницької райдержадміністрації – Багінського Артема Олександровича.

27.02.2020 — 18:08
Хмельниччина посіла 4 місце серед регіонів України за найменшою сумою боргу

27 лютого під головуванням першого заступника голови адміністрації Романа Примуша проведено спільне засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

27.02.2020 — 16:42
Про заходи профілактики захворювання на коронавірус розповідатимуть у навчальних закладах області

За ініціативи Уряду 27 лютого 2020 року в усіх шкільних та дошкільних закладах стартує всеукраїнська кампанія з протидії проникненню коронавірусу на територію нашої держави. Головне управління Держпродспоживслужби в області також активно долучається до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи.

27.02.2020 — 14:53
В облдержадміністрації проведено селекторну нараду щодо екологічного стану водних ресурсів та полігонів твердих побутових відходів

Сьогодні під головуванням заступника голови адміністрації Сергія Ткачука відбулася селекторна нарада щодо екологічного стану водних ресурсів (поверхневих водойм) та полігонів твердих побутових відходів. До участі в нараді також долучилися радник голови Олексій Лисюк, директор Департаменту природних ресурсів та екології ОДА Тетяна Дзюблюк та члени робочої групи зі сприяння розробленню проекту Регіонального плану управління відходами у Хмельницькій області.

27.02.2020 — 14:49
Громаді Городоччини представили нову очільницю райдержадміністрації

Новою очільницею  Городоцької районної державної адміністрації призначена Жанна Кордас.  Розпорядження №117/2020-рп про її призначення Президент України Володимир Зеленський підписав  20 лютого 2020 року. Представив посадовицю громаді району перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Роман Примуш.

27.02.2020 — 14:40
В службі зайнятості можна отримати ваучер на здобуття безкоштовної освіти

Ваучер – це документ, що дає право, за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, пройти  перепідготовку, підвищення кваліфікації, за робітничими професіями, або спеціалізацію, підвищення кваліфікації для осіб з вищою освітою.
Звертаємо увагу  громадян,  які мають професійно-технічну або вищу освіту, не зареєстровані в службі зайнятості як безробітні та протягом останніх 3 років не проходили перепідготовку за кошти Фонду: саме Ви можете скористатись цією послугою!   

27.02.2020 — 13:44
Роман Примуш представив новопризначеного голову Кам’янець-Подільської РДА

20 лютого Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження, яким призначив на посаду голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Анатолія Бернашевського. Сьогодні перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш представив новопризначеного голову громаді району.

27.02.2020 — 11:21
Вже 4 медалі на чемпіонаті Європи з кульової стрільби здобули наші спортсмени

Чотири медалі у перших 2 дні чемпіонату Європи з кульової стрільби, що проходить у Польщі, здобули  наші земляки. Чемпіонкою стала майстер спорту, вихованка ДЮСШ «Колос» Маргарита Тарканій. Дві медалі на рахунку майстра спорту міжнародного класу Дениса Баблюка з Хмельницької обласної ДЮСШ.

27.02.2020 — 11:10
Кількість дітей, що перебувають в закладах інституційного догляду та виховання у 3 рази більша, ніж в країнах ЄС, – Олег Коваль

Кількість дітей, що перебувають в закладах інституційного догляду та виховання в 3 рази більша, ніж в країнах ЄС, а випускники інституцій в переважній більшості випадків потребують постійної підтримки держави. Про це заступник Міністра соціальної політики Олег Коваль заявив під час публічного обговорення проекту Концепції державної політики по досягненню цілі 3.2. «Кожна дитина зростає та виховується в родинах або в умовах, максимально наближених до сімейних, у благополучному, доброзичливому та безпечному середовищі, де дбають про потреби та інтереси дітей» Програми діяльності Кабінету Міністрів України.

27.02.2020 — 09:38
Відбулось навчання  медичного персоналу Ізяславської ЦРЛ щодо надання медичної допомоги на випадок поширення коронавірусу COVID-19

26 лютого голова райдержадміністрації Іван Федорчук відвідав лікарське заняття в Ізяславській центральній районній лікарні, присвячене питанню дій медичного персоналу  для надання медичної допомоги на випадок поширення коронавірусу COVID-19 в районі.