Новини

28.03.2020 — 16:32
Інформуємо про роботу штабу з ліквідації надзвичайної ситуації

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівником робіт з ліквідації надзвичайної ситуації державного рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 на території області призначено першого заступника голови облдержадміністрації Романа Примуша.
Штаб з ліквідації надзвичайної ситуації працює в цілодобовому режимі.

28.03.2020 — 15:39
Хмельниччина виділила 20 млн. грн. на боротьбу з коронавірусом

За таке рішення проголосували усі 60 депутатів, які були присутні  на сьогоднішній сесії обласної ради.
Сьогодні під керівництвом голови обласної ради Михайла Загородного відбулось пленарне засідання тридцять першої позачергової сесії обласної ради. Участь у засіданні сесії взяв також голова обласної державної адміністрації Дмитро Габінет.

28.03.2020 — 13:11
Режим надзвичайної ситуації не передбачає обмеження пересування громадян територією країни, – Д.Габінет

У зв’язку із встановлення на території України правового режиму надзвичайної медико-біологічної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної інфекції, в області створено оперативний Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, до якого увійшли понад 120 працівників органів влади, правоохоронних  органів, військовиків, спеціалізованих установ, тощо. Таку інформацію голова облдержадміністрації Дмитро Габінет повідомив сьогодні під час онлайн-спілкування з журналістами.

28.03.2020 — 11:35
Дослідження на коронавірус методом ПЛР проводяться в Обласному лабораторному центрі

Вірусологічна лабораторія ДУ “Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України” успішно опанувала методику проведення досліджень на новому ампліфікаторі, який з’явився тут тиждень тому завдяки допомозі спонсора. Про це повідомив під час онлайн-брифінгу в облдержадміністрації головний санітарний лікар області Олег Балашов, відповідаючи на запитання журналістів.

28.03.2020 — 11:01
На Хмельниччині виявлено перший випадок інфікування коронавірусом

Про це повідомив голова облдержадміністрації Дмитро Габінет під час щоденного онлайн-брифінгу. За його словами, лабораторно підтверджено хворобу COVID-19 у мешканки обласного центру, яка нещодавно відвідувала країни Європи з туристичною метою, тобто випадок захворювання є завезеним.

28.03.2020 — 10:32
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 28 березня в Україні 311 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 8 летальних, 5 пацієнтів одужало (4 дорослиї, 1 дитина). За добу було зафіксовано 93 нові випадки.