Новини

02.04.2020 — 19:30
Обласний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляє

Здійснено верифікацію тестів на COVID-19 (25 негативних, 5 позитивних) на новому ампліфікаторі, придбаному завдяки допомозі спонсора для  вірусологічної лабораторії ДУ “Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України”.

02.04.2020 — 19:15
На період карантину пенсії і соціальні допомоги перепризначатимуться автоматично

Врегульовано питання продовження виплати на період карантину всіх пенсій і допомог людям, в яких на цей час припадає перекомісія МСЕК та ЛКК про встановлення інвалідності і перепризначення (продовження) пенсій та допомог на новий період, без заяв та без будь-яких документів.

02.04.2020 — 18:15
Хмельницький обласний центр громадського здоров’я інформує

У Хмельницькій інфекційній лікарні перебуває 41 хворий, в т. ч. 5 дітей. Наразі в закладі лікуються 16 пацієнтів з діагнозом «пневмонія».

02.04.2020 — 18:11
​​Україна та Європейський Союз об‘єднають зусилля у боротьбі з пандемією COVID-19

Україна та Європейський Союз об‘єднають зусилля у боротьбі з пандемією COVID-19 та її негативними наслідками.

Про це домовились Прем’єр-міністр Денис Шмигаль з послом Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасом.

02.04.2020 — 17:45
Мінцифри запустило портал державних послуг Дія

Відкрити власну справу за 10 хвилин, оформити допомогу при народженні дитини, отримати необхідну довідку, перевірити дані про себе в державних реєстрах. Відтепер усе це можна швидко та зручно зробити онлайн на порталі державних послуг Дія.

02.04.2020 — 17:15
Медичні працівники швидкої допомоги включені до переліку медичних спеціальностей, яким буде збільшено оклади втричі

Фельдшери та водії швидкої, так само, як і лікарі, отримають відповідні надбавки. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

02.04.2020 — 16:14
Відбулося засідання обласної комісії з ТЕБ і НС

1 квітня в онлайн-режимі відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Провів його голова облдержадміністрації Дмитро Габінет.
У ході засідання члени комісії обговорили подальші кроки, які потрібно виконати задля стабілізації в області епідемічної ситуації та протидії поширенню коронавірусної інфекції.

02.04.2020 — 15:55
Продовжується робота над покращенням забезпечення лікарень Хмельниччини

Сьогодні заступниця голови адміністрації Оксана Ситницька провела черговий брифінг щодо оперативної інформації про поширення коронавірусної інфекції на теренах області.

02.04.2020 — 15:36
З’явився освітній серіал із цифрової грамотності для держслужбовців

Міністерство цифрової трансформації України презентувало освітній серіал «Цифрова грамотність державних службовців 1.0. на базі інструментів Google».  Освітній серіал охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google для використання в професійній діяльності та повсякденному житті. Серіал складається з 15 серій і розміщений на платформі Дія.Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua/). Доступ до серіалу безкоштовний.   

02.04.2020 — 15:17
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області працює у штатному режимі

«Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області забезпечено виконання законодавства та нормативних актів, пов’язаних з коронавірусною хворобою,- зазначає керівник управління Сергій Кіндзерський. – З метою протидії поширенню COVID-19, рекомендовано страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі до відділень управління  виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області заяв-розрахунків, на підставі яких Фонд соціального страхування України здійснює фінансування матеріального забезпечення.