Новини

27.04.2020 — 19:47
Звернення Президента щодо підтримки українців під час епідемії COVID-19

Бажаю здоров’я, дорогі українці!
Ми починаємо новий тиждень боротьби з поширенням коронавірусу в Україні.
Наші пріоритети залишаються незмінними – це забезпечення країни всім необхідним, захист та підтримка українських медиків, допомога громадянам та бізнесу, які опинились у скрутному становищі.

27.04.2020 — 19:04
Брифінг щодо протидії поширення коронавірусної інфекції на території області

Сьогодні черговий брифінг щодо протидії поширення коронавірусної інфекції на території області провів перший заступник голови адміністрації Роман Примуш.

залишайся вдома
27.04.2020 — 17:56
Мешканці області дослухалися до рекомендацій щодо обмежень у поминальні дні

Як повідомляють в обласному штабі з ліквідації надзвичайної ситуації, жителі Хмельниччини відповідально поставились до дотримання карантинних вимог у поминальні дні. Працівниками ГУ НП в Хмельницькій області зафіксовано тільки поодинокі випадки спроб відвідувань кладовищ. Дякуємо за розуміння усім за відповідальну громадянську позицію та розуміння ситуації!

27.04.2020 — 17:51
За минулий тиждень в області працевлаштовано 8 працівників медичної галузі

Обласний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації ретельно відслідковує умови праці, наявність засобів захисту медичних працівників області, адже саме вони сьогодні опинилися на передовій боротьби з COVID-19, постійно знаходяться в зоні підвищеного ризику. Дуже важливим є питання заповнення вакансій в лікувальних закладах. Так, у період з 18 до 24 квітня 2020 року в області працевлаштовано 8 працівників медичної галузі.

27.04.2020 — 13:11
Треба вчитися жити й працювати у нових умовах – Президент

Кабінет Міністрів України відпрацьовує можливість відкриття ринків за певним протоколом дотримання правил безпеки під час епідемії COVID-19.
Розгляд цього питання на найближчому засіданні уряду схвалив Президент України Володимир Зеленський на традиційній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусу, що відбулася під його головуванням.

27.04.2020 — 13:09
На Хмельницької АЕС виконуються заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу

Згідно із діючими постановами та рішеннями Енергоатома, на Хмельницькій АЕС виконується комплекс заходів із запобігання поширення захворювання на COVID-19. Спільно із місцевою владою та обласною адміністрацією на засіданні штабу із запобігання поширення коронавірусу щоденно відслідковується ситуація на ХАЕС та у місті атомників, після чого приймаються відповідні рішення.

27.04.2020 — 12:40
Задля протидії поширенню COVID-19 в Україні запущено мобільний застосунок «Дій вдома»

Застосунок призначений для контакту з особою та контролю за дотриманням обов’язкової самоізоляції на час карантину. В основі — зарубіжний досвід країн, які використовують цифрові інструменти для забезпечення безпеки громадян в період пандемії. Застосунок надає переваги на час самоізоляції, але його встановлення є добровільним.

27.04.2020 — 12:33
Президент нагородив вогнеборців Хмельниччини за бездоганне виконання обов’язків під час ліквідації пожежі в Чорнобильській зоні відчуження

Зокрема, до відзначення державними нагородами було представлено і двох рятувальників Хмельниччини — командира відділення 12 Державної пожежно-рятувальної частини старшого прапорщика служби цивільного захисту Віталія Августінова та начальника 26 Державного пожежно-рятувального поста 9 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Хмельницькій області капітана служби цивільного захисту Олексія Стрихаря.

штаб
27.04.2020 — 11:23
Обласний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляє

На 10.00 год. 27.04.2020 року всього з початку епідемії на території області підтверджено захворювання на COVID-19 методом ПЛР у 73 людей, в тому числі у 5 дітей та у 16 медичних працівників. 1 людина перебуває на амбулаторному лікуванні в Кам’янець-Подільському районі, даний випадок МОЗ України зареєстровано в Чернівецькій області, очікується результат другого ПЛР дослідження щодо одужання.

27.04.2020 — 10:05
Уряд погодив розподіл коштів, які підуть на підвищені виплати медикам, які лікують хворих на COVID-19

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка визначає правила та умови, за якими медичні працівники, які залучені до боротьби з COVID-19 будуть отримувати підвищені зарплати, а заклади охорони здоров’я – оплату послуг через Національну службу здоров’я України.