Новини

25.06.2020 — 22:33
Дмитро Габінет терміново виїхав до села Кривчик

З метою оперативного реагування на ситуацію, яка склалася у Кривчицькому психоневрологічному інтернаті, що на Дунаєвеччині, голова облдержадміністрації Дмитро Габінет та його заступники Роман Примуш та Оксана Ситницька спільно з начальником ГУ ДСНС у Хмельницькій області Едуардом Братком та іншими членами обласної комісії  техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій терміново виїхали до закладу. До них долучився голова Дунаєвецької райдержадміністрації Ярослав Купчик.

25.06.2020 — 19:58
Роман Примуш перевірив стан дотримання карантинних обмежень на Красилівщині

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш спільно з керівником обласного штабу з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Юрієм Коревою та заступником начальника управління, начальником відділу безпеки середовища життєдіяльності управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби України в Хмельницькій області Миколою Габрикевичем проінспектувати стан дотримання вимог карантинних обмежень у Красилівському районі.

25.06.2020 — 19:31
Усі пункти зовнішнього незалежного оцінювання в Хмельницькій області вчасно розпочали свою роботу

25 червня по всій Україні стартував перший етап зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2020 року, який розпочався іспитом з математики. Цьогорічна сесія є особливою, адже випускники складають тести в умовах епідемії коронавірусної інфекції.

25.06.2020 — 16:43
Брифінг Романа Примуша щодо ситуації в області з протидією поширенню коронавірусної інфекції

Під час щоденного брифінгу перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш розповів про результати моніторингових перевірок дотримання протиепідемічних заходів у районах області та закликав мешканців Хмельниччини не нехтувати засобами індивідуального захисту та дотримуватися соціальної дистанції.

25.06.2020 — 14:47
Інформація щодо оновлення складу Координаційної Ради з питань національно-патріотичного виховання

Інформація щодо оновлення складу Координаційної Ради з питань національно-патріотичного виховання

25.06.2020 — 13:46
Головне управління статистики інформує

Роздрібна торгівля Хмельницької області  в січні–травні 2020 року

Оборот роздрібної торгівлі, що включає дані щодо роздрібного товарообороту підприємств (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, в січні–травні 2020 р. становив 9283,0 млн.грн, що в порівнянних цінах на 1,4% більше від обсягу відповідного періоду попереднього року.

25.06.2020 — 11:59
Молодь на ринку праці Хмельниччини

Служба зайнятості Хмельниччини активно сприяє молоді обрати професію, щоб реалізуватися в професійному плані та зайняти свою нішу на ринку праці.

25.06.2020 — 10:47
Розпочато ремонт на ще одній ділянці автодороги М-12

Ще одну ділянку автодороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (км 265 – км 270), що на обході м. Хмельницького, розпочали ремонтувати. На сьогодні, підрядною організацією ТОВ «СП «Автострада» фрезерується існуючий верхній шар дорожнього покриття та влаштовуються ровики поширення.
Рух автотранспорту на ділянці ремонту здійснюється у реверсному режимі та регулюється світлофором.

25.06.2020 — 10:40
Про погоду за вікном розповість лабораторія АСКРО

Саме так, адже до складу автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки (АСКРО) входить метеостанція Vaisala, яка у режимі реального часу вимірює і передає для зберігання і архівування інформацію про метеопараметри у Нетішині. Зокрема, вимірюється температура і вологість повітря, атмосферний тиск, а також кількість опадів.

25.06.2020 — 09:48
Хмельниччина розпочала підготовку до нового опалювального сезону 2020/2021 року

24 червня під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України Наталії Хоцянівської відбулась онлайн-нарада з регіонами щодо функціонування підприємств теплопостачання та підготовки їх до опалювального періоду 2020-2021 рр. Від Хмельниччини участь у нараді взяли заступник голови адміністрації Сергій Ткачук, заступник міського голови Анатолій Нестерук, представник Департаменту розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА.