Новини

09.09.2020 — 18:30
Володимир Зеленський за результатами наради на ХАЕС: Ми всі зацікавлені в українській атомній енергетиці

У межах робочої поїздки на Хмельниччину Президент України Володимир Зеленський разом з головою облдержадміністрації Дмитром Габінетом відвідали Хмельницьку атомну електростанцію. Тут Президент провів нараду з керівництвом Державного підприємства «НАЕК «Енергоатом».

09.09.2020 — 17:54
На Хмельниччині Президент ознайомився з перебігом реконструкції дороги Р-48, яку він доручив відремонтувати під час своєї попередньої поїздки в область

Під час робочої поїздки на Хмельниччину Президент України Володимир Зеленський разом з головою облдержадміністрації Дмитром Габінетом та головою Державного агентства автомобільних доріг України Олександром Кубраковим перевірили перебіг реконструкції ділянки автомобільної дороги Р-48 Кам’янець-Подільський – Сатанів – Війтівці – Білогір’я, яку відновлюють у межах Національної програми «Велике будівництво».

09.09.2020 — 17:21
Володимир Зеленський ознайомився з реалізацією програми «Велике будівництво» на Хмельниччині

У межах робочої поїздки на Хмельниччину Президент України Володимир Зеленський разом з головою облдержадміністрації Дмитром Габінетом ознайомився з перебігом реалізації Національної програми «Велике будівництво» в регіоні. Йдеться про 15 об’єктів інфраструктури: чотири мультифункціональні спортивні майданчики, три стадіони, шість шкіл та два дитсадки. До огляду долучилися народні депутати Володимир Ватрас та Ігор Марчук.

09.09.2020 — 16:15
Вітаю будь-яке об’єднання українців – Президент під час телемосту між студентами Хмельницького та Маріупольського коледжів

Перебуваючи з робочою поїздкою у Хмельницькій області, Президент України Володимир Зеленський разом з в. о. Міністра освіти і науки Сергієм Шкарлетом та головою облдержадміністрації Дмитром Габінетом відвідали Хмельницький політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка», який є державним закладом фахової передвищої освіти.

09.09.2020 — 14:00
З наступного року усі громади в Україні стануть конкурентоспроможними, – В’ячеслав Негода

З наступного року усі 1469 громад в Україні матимуть однакові повноваження і джерела ресурсів, а отже і рівні можливості. Нарешті за ресурси, інвестиції, за проекти та ініціативи зможуть змагатися не лише міста та ОТГ, а усі без винятку громади. Така рівноправна конкуренція має стимулювати стрімкий розвиток територій.

09.09.2020 — 13:59
Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області прийнято та опрацьовано понад 18,6 тисяч заяв-розрахунків на оплату лікарняних

Оформлені відповідним чином заяви-розрахунки, на підставі виданих в установленому порядку листків непрацездатності, є підставою для фінансування Фондом соціального страхування України допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах, а також у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності.

09.09.2020 — 13:00
Головне управління статистики у Хмельницькій області інформує про соціально-економічне становище Хмельниччини у січні–липні 2020 року

У січні–липні 2020р. розмір середньої номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (із кількістю працюючих 10 осіб і більше) становив 9302 грн, що в 2,0 раза більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) і на 11,7% більше порівняно з відповідним періодом 2019р.