Новини

23.09.2020 — 18:29
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 18.00 23 вересня в Хмельницькій області зареєстровано 5427 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 271 – діти, 504 – медпрацівники, 145 – працівники освіти.

23.09.2020 — 17:35
Роман Примуш провів селекторну нараду з керівниками районних та міських штабів з ліквідації надзвичайної ситуації

Сьогодні під головуванням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, першого заступника голови ОДА Романа Примуша проведено он-лайн нараду щодо реалізації вимог наказу МОЗ України від 17.09.2020 року №2122 “Про внесення змін до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)”. До спілкування долучилися керівник обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації Юрій Корева, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Худенко, керівники робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації міст та районів області, представник ДУ “Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України” та інші запрошені.

23.09.2020 — 16:21
Брифінг Оксани Ситницької щодо ситуації в області із захворюваністю на COVID-19. ВІДЕО

Сьогодні про ситуацію на Хмельниччині з поширенням коронавірусної інфекції та заходи щодо протидії її поширенню під час брифінгу розповіла заступниця голови облдержадміністрації Оксана Ситницька

23.09.2020 — 15:40
Розвиток мережі ЦНАП: Уряд розширив сферу компетенції Мінцифри

Мінцифри відповідатиме за формування пропозицій щодо надання державної фінансової підтримки з державного бюджету місцевим бюджетам для розвитку мережі ЦНАП. Уряд ухвалив відповідну постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 4 Положення про Міністерство цифрової трансформації України».

23.09.2020 — 14:55
До кінця року планується реконструювати та відремонтувати понад 200 приймальних відділень у рамках Президентської програми «Велике будівництво»

В переліку програми Президента «Велике будівництво» – дорожня  інфраструктура, об’єкти соціального, культурного та медичного спрямування. До складу об’єктів охорони здоров’я входять 210 приймальних відділень опорних лікарень, із яких на 154 відділеннях в цьому році здійснюється реконструкція та на 56 – капітальний  ремонт. Завершення робіт за інформацією від ОДА заплановане до кінця поточного року.  

23.09.2020 — 13:59
На Хмельницькій АЕС працює робоча група з питань спорудження енергоблоків № 3, 4

Відповідно до рішення про організацію робіт підготовчого періоду будівництва енергоблоків №3, 4,  на Хмельницькій АЕС працює робоча група з опрацювання питань реалізації цього проекту.

23.09.2020 — 13:21
Хмельницькою обласною державною адміністрацією спільно з відділом у Хмельницькій області Міністерства у справах ветеранів України та управлінням молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації планується проведення патріотичного забігу в пам’ять про загиблих героїв в АТО/ООС «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ».

Хмельницькою обласною державною адміністрацією спільно з відділом у Хмельницькій області Міністерства у справах ветеранів України та управлінням молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації планується проведення патріотичного забігу в пам’ять про загиблих героїв в АТО/ООС «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ». Старт забігу відбудеться 03.10.2020 року о 10.00 год на стадіоні «Поділля» та завершиться фінішом […]

23.09.2020 — 13:05
Марина Бех-Романчук і Андрій Проценко – найкращі легкоатлет і легкоатлетка серпня в Україні

Хмельничанку Марину Бех-Романчук і Андрія Проценка з Херсону визнано найкращими легкоатлетом і легкоатлеткою серпня в Україні.

23.09.2020 — 12:56
Мінрегіон тестує першу чергу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва

Міністерство розвитку громад та територій України здійснює бета-тестування першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
«Тестування відбувається в рамках експериментального проекту щодо запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. У співпраці з Мінцифрою та за підтримки міжнародних партнерів працюємо над наповненням Порталу електронної системи, який має запрацювати на постійній основі з 1 грудня цього року. Якомога більше сучасних сервісів мають перейти в цифровий формат та довести, що прозорі умови в сфері будівництва є на сьогодні обов’язковими правилами», – наголосив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

23.09.2020 — 12:51
Глава держави підписав указ про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації в енергетичній сфері та розвитку ядерної енергетики

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 406/2020 «Про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації в енергетичній сфері та подальшого розвитку ядерної енергетики».
Згідно з документом, Кабінет Міністрів має у двомісячний строк внести на розгляд Верховної Ради законопроекти про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків № 3 та № 4 Хмельницької атомної електростанції, а також про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізму використання коштів фінансового резерву для зняття з експлуатації атомних блоків, що формується відповідно до Закону України «Про впорядкування питань, пов’язаних із забезпеченням ядерної безпеки».