Новини

21.10.2020 — 18:59
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 18.30 21 жовтня в Хмельницькій області зареєстровано 12876 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 492 – діти, 963 – медпрацівники, 767 – працівники освіти.

21.10.2020 — 17:59
Брифінг Романа Примуша щодо ситуації з COVID-19. ВІДЕО

Сьогодні під час брифінгу перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш розповів про ситуацію із захворюваністю на COVID-19 в області та заходи, що вживаються органами влади з метою запобігання її подальшому поширенню.

21.10.2020 — 16:19
У Мінрегіоні обговорили проєкт створення мережі Музеїв науки в регіонах

20 жовтня у Міністерстві розвитку громад та територій України відбулась робоча нарада щодо створення мережі Музеїв науки у регіонах. Учасники обговорили розробку проєктів музеїв за прикладом пілотної версії Музею науки Малої академії наук України, який було відкрито 3 жовтня у Національному експоцентрі України. В ході відкриття, яке відбулося за участю Президента України Володимира Зеленського, вперше обговорена ідея мультиплікації подібних музеїв у інших містах країни. 

21.10.2020 — 15:07
Відбулося засідання комісії ДФРР

19 жовтня на засіданні комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, яке провів заступник голови ОДА Сергій Ткачук, розглянули питання щодо перерозподілу коштів по перехідних інвестиційних програмах і проектах регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році у зв’язку із вивільненням коштів Фонду.

21.10.2020 — 10:27
Нагороди подільських борців в Києві                                        

З 15 по 19  жовтня у Києві тривав відкритий Кубок України з боротьби вільної серед чоловіків та жінок, присвячений видатним українським борцям та тренерам. Нагороди вибороли також і наші земляки. Так, представниця Хмельниччини Оксана Москальова, вихованка тренера Валентина Личака, здобула бронзову медаль, виступаючи у ваговій категорії 59 кг. Ще два “срібла” дісталися Аллі Белінській (в.к. 76 кг) з Новоушицького району, котра виступає за Херсонщину, та Андрію Власову (в.к. 92 кг) з міста Хмельницький, нині-член збірної команди столиці.                            

21.10.2020 — 09:54
Олексій Чернишов: Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік

«Велике будівництво», на відміну від попередніх програм, не закінчиться після місцевих виборів. А стане ще масштабнішим. Крім нових доріг, шкіл, садочків і лікарень, ми почнемо реставрацію українських замків, театрів, музеїв, об’єктів культурної та архітектурної спадщини», – заявив Президент України Володимир Зеленський під час проголошення послання до Верховної Ради про внутрішнє та зовнішнє становище України.
У Програмі Президента «Велике будівництво» на 2021 рік заплановано розвиток мережі надання якісних публічних послуг, в рамках якої будуть реалізовуватися проєкти шкіл, садочків, стадіонів та об’єктів спортивної інфраструктури, центрів надання адміністративних послуг та центрів безпеки.