Новини

11.11.2020 — 19:41
Уряд прийняв низку рішень щодо зміни карантинних обмежень

На сьогоднішньому засіданні Кабінет Міністрів України погодив рішення щодо запровадження карантину “вихідного дня”, який діятиме з 14 листопада до 30 листопада 2020 року, а також підтримав перехід до загальнодержавного карантину з обмеженнями, які відповідають “помаранчевому” рівню епідеміологічної небезпеки.

11.11.2020 — 18:39
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 18.30 11 листопада в Хмельницькій області зареєстровано 22439 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 743 – діти, 1598 – медпрацівники, 1449 – працівники освіти.

11.11.2020 — 15:59
У Чернівцях відкрили міжнародний кризовий центр для жінок з дітьми – «Місто добра»

З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема в частині забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які опинились в складних життєвих, обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, як наслідок виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження […]

11.11.2020 — 15:57
Прем’єр-міністр: Уряд готовий підтримати підприємців під час «карантину вихідного дня»

Економіка України не витримає повного локдауну, тому Уряд та Міністерство охорони здоров’я разом з епідеміологами, аналітиками, представниками бізнесу розробили збалансований варіант додаткових карантинних обмежень. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 11 листопада.

11.11.2020 — 15:37
В області продовжує працювати “гаряча лінія” для надання адресної допомоги людям, які її потребують

Нагадуємо, що у період карантину для надання адресної допомоги людям, які її потребують, працюють “гарячі лінії” в усіх регіонах України.

11.11.2020 — 15:01
Спільна позиція МКІП та ДЕСС разом з лідерами найбільших християнських церков

Міністерство культури та інформаційної політики та Державна служба з етнополітики та свободи совісті разом з лідерами найбільших християнських Церков виступили зі спільною позицією щодо збереження громадського здоров‘я, забезпечення права на свободу совісті та суспільно важливої діяльності релігійних організацій в умовах загострення пандемії.

11.11.2020 — 13:31
На Дунаєвеччині запрацювала нова амбулаторія сімейної медицини

Сьогодні у селі Рахнівка, що на Дунаєвеччині, відчинила двері для мешканців навколишніх сіл нова амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Це вже 26 амбулаторія, яку збудували на Хмельниччині в рамках реалізації державної програми «Доступна медицина», що покликана забезпечити доступ жителів сільської місцевості до сучасних та якісних медичних послуг.
З нагоди відкриття до Рахнівки завітали заступниця голови облдержадміністрації Оксана Ситницька, представники профільного Департаменту розвитку громад, будівництва та ЖКГ ОДА, керівництво району, ОТГ та місцеві жителі.

11.11.2020 — 12:28
Проведено позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

10 листопада під керівництвом голови адміністрації Дмитра Габінета відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядок денний виносилися питання щодо ситуації з захворюваністю на COVID-19 в закладах соціального захисту, закладах освіти та серед медичних працівників.

11.11.2020 — 09:31
Здорова нація має стати національною ідеєю – Президент

У зв’язку з несприятливою епідемічною ситуацією, яка склалася в усьому світі, Президент України Володимир Зеленський ініціює розробку програми «Здорова нація», яка міститиме практичні рекомендації громадянам щодо зміцнення здоров’я, профілактики захворювань та подолання їхніх наслідків, щоб люди не залишалися сам на сам зі своїми недугами, зокрема спричиненими коронавірусом. Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням Президента.