Новини

05.02.2021 — 21:02
Компенсацію за вартість електроенергії отримає 21 тисяча споживачів Хмельниччини

Днями Верховна Рада схвалила зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», якими визначається право окремих категорій громадян на компенсацію у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію і скасуванням пільг з 1 січня цього року. Як повідомляють у Департаменті регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації, на Хмельниччині компенсацію за електроопалення отримає майже 21 тисяча родин.

05.02.2021 — 19:21
Проблеми роботи молокопереробних підприємств в області обговорили в облдержадміністрації

4 лютого відбулась ще одна нарада із серії зустрічей керівництва ОДА з представниками різних сфер бізнесу Хмельниччини: перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін поспілкувався з керівниками молокопереробних підприємств області. Такі зустрічі покликані налагодити ефективну комунікацію з представники різних сфер економіки області та допомогти у напрацюванні найважливіших питань, у вирішенні яких може допомогти облдержадміністрація.

05.02.2021 — 18:37
Сергій Гамалій з робочим візитом побував на Полонщині

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій з робочим візитом побував на Полонщині, а саме у с.Новолабунь, де ознайомився із ходом робіт на будівництві нового приміщення загальноосвітньої школи на 274 учні.

05.02.2021 — 18:23
У рамках проєкту #EUКраїна в Міністерство юстиції України розповіли про захист прав та інтересів дітей в Україні

Права людини починаються з прав дитини  – це загальноприйнята норма в Європейському Союзі, це визнає і Україна. Захист прав дитини є одним із найважливіших пріоритетів у нашій державі, адже ставлення до дітей, рівень їхньої безпеки та захищеності у державі, стан їхнього всебічного розвитку є одним із показників цивілізованості та гуманності суспільства.

05.02.2021 — 18:09
Україна отримала підтвердження щодо постачання 12 млн доз вакцин проти коронавірусної інфекції COVID-19

Президент Володимир Зеленський провів нараду з міністром охорони здоров’я Максимом Степановим щодо постачання вакцин проти коронавірусної інфекції COVID-19 в Україну. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив Володимиру Зеленському, що сьогодні Україна отримала підтвердження на постачання 12 млн доз вакцин виробництва компанії AstraZeneca та Novavax. Поставки відбуватимуться з лютого 2021 року.

05.02.2021 — 17:37
Україна отримала підтвердження щодо постачання 12 млн доз вакцин проти коронавірусної інфекції COVID-19

Президент Володимир Зеленський провів нараду з міністром охорони здоров’я Максимом Степановим щодо постачання вакцин проти коронавірусної інфекції COVID-19 в Україну.

05.02.2021 — 16:12
Добір на посади в Хмельницькій ОДА відбувається відкрито

Минулого року держава опинилася перед загрозою епідемії COVID-19. У наше життя увійшли поняття “карантин” та “соціальна дистанція”, що внесли корективи у всі сфери нашого життя. Не оминули вони і роботу державних органів. Окрім обмеження прийомів громадян, переходу до онлайн формату проведення різноманітних заходів, на період карантину було призупинено і проведення конкурсів на зайняття посад державної служби. Проте для того, щоб робота органів влади була достатньо ефективною, і вони могли оперативно реагувати на всі виклики часу, необхідне належне кадрове забезпечення.

05.02.2021 — 16:02
В облдержадміністрації відбулося засідання госпітальної ради

Важливі питання функціонування та подальшого розвитку системи охорони здоров’я області обговорили 4 лютого на засіданні госпітальної ради Хмельницького госпітального округу. Розпочав його заступник голови облдержадміністрації Володимир Юр’єв. Засідання було першим у цьому році і знаково, що до спілкування долучився голова облдержадміністрації Сергій Гамалій та представниця Міністерства охорони здоров’я, радниця Міністра Ірина Сисоєнко. Участь в розмові взяв також перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін.

05.02.2021 — 15:58
Володимира Захар’єва відзначено Всеукраїнською премією «За збереження історичної пам’яті» імені Леся Танюка

Одним з чотирьох лауреатів Всеукраїнської премії «За збереження історичної пам’яті» імені Леся Танюка за 2020 рік став старший науковий співробітник відділу охорони пам’яток Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, відомий на Поділлі краєзнавець Володимир Захар’єв. Його відзначено за створення музею графа Ігнація Мархоцького та наукового Центру мархоцькознавства, що збирає відомості про засновника «Миньковецької держави» і популяризує реформаторську діяльність відомого поляка з великим українським серцем.

05.02.2021 — 15:07
Всеукраїнські вебінари

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Радою бізнес-омбудсмена заплановано проведення низки Всеукраїнських вебінарів для представників бізнесу, на яких розглядатимуться податкові та митні питання, дії правоохоронних органів, державних регуляторів, місцевих органів влади.