Новини

02.03.2021 — 17:30
На Хмельниччині відбулось урочисте відкриття фестивалю професій “Твій старт в успішне життя”

Сьогодні на Хмельниччині відбулось урочисте відкриття фестивалю професій “Твій старт в успішне життя” в рамках соціального, професійно-орієнтованого проекту “Моя професія – мій успіх – моє майбутнє”. До заходу долучився заступник голови ОДА Володимир Юр’єв, голова обласної ради Віолета Лабазюк та представники Департаменту освіти та науки ОДА.

02.03.2021 — 17:06
Хмельницька філія Донецького національного університету імені Василя Стуса запрошує на навчання

Донецький національний університет імені Василя Стуса — це відкрита академічна спільнота, що є провідним центром освіти, науки та інновацій. Стусівський університет сьогодні — потужний науково-освітній комплекс найвищого ІV рівня акредитації, один із провідних закладів вищої освіти України. Свою місію ДонНУ імені Василя Стуса вбачає у формуванні особистості-професіонала: інтелектуальної, інформованої, інноваційної, самоідентифікованої, інтегрованої у суспільство. На […]

02.03.2021 — 16:49
В Україні вже можна записатися в чергу на щеплення проти COVID-19

Вакцинація проти коронавірусної хвороби відбувається в 5 етапів. Зараз триває перший етап. Втім, навіть якщо ви не є медиком або військовим, ви вже можете записатися до черги на щеплення проти COVID-19 та чекати на повідомлення про початок вакцинації вашої групи.

02.03.2021 — 16:16
Президент вакцинувався від COVID-19 на Донбасі разом з військовими

Під час робочої поїздки до Луганської області Президент України Володимир Зеленський вакцинувався від коронавірусної хвороби COVID-19.
Глава держави зробив щеплення на території військового мобільного госпіталю № 59 разом з військовими лікарями та захисниками, які виконують бойові завдання на передовій і вже проходять планову вакцинацію.

02.03.2021 — 16:09
Результати брифінгу за 2 березня. ВІДЕО

Під час сьогоднішнього брифінгу керівник оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з COVID-19, Микола Габрикевич та директор Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна розповіли про ситуацію із захворюваністю на коронавірусну інфекцію та перебіг вакцинальної кампанії на Хмельниччині.

02.03.2021 — 15:41
На платформі “Дія” з’явився розділ “Бізнес без бар’єрів”, присвячений популяризації безбар’єрного підходу

Бізнес може та повинен бути безбар’єрним. Таке переконання висловлює на своїй фейсбук-сторінці дружина Президента України Олена Зеленська.  

02.03.2021 — 13:42
Відбулося чергове засідання робочої групи з питань діяльності соціальних закладів недержавної форми власності

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Володимир Юр’єв провів чергове засідання робочої групи при ОДА з питання виявлення та перевірок надавачів соціальних послуг недержавного сектору, що створена за дорученням голови ОДА Сергія Гамалія.

02.03.2021 — 13:05
На Хмельниччині нагородили кращих рятувальників за підсумками 2020 року

2 березня під час оперативної наради суворо дотримуючись карантинних вимог начальник Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області генерал-майор служби цивільного захисту Едуард Братко нагородив нагрудними знаками, медалями та Почесними грамотами Державної служби України з надзвичайних ситуацій кращих рятувальників краю.

02.03.2021 — 12:54
Прем’єр-міністр: Люди повинні мати змогу укладати контракти на газ за фіксованою річною ціною та прогнозувати свої витрати

Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 2 березня відбулася нарада щодо річного продукту на газ.
За участі в. о. Міністра енергетики Юрія Вітренка, голови НКРЕКП Валерія Тарасюка та голови правління НАК «Нафтогаз Україна» Андрія Коболєва було розглянуто питання запровадження всіма учасниками ринку газу річних продуктів для споживачів за фіксованою ціною.

02.03.2021 — 12:30
Укравтодор починає відновлювати Дорогу єдності М-30 Стрий – Ізварине, яка проходить через Хмельниччину

Ділянка майбутнього автошляху М-30 Стрий – Ізварине в Тернопільській області проходить від меж Івано-Франківщини та Хмельниччини через Тернопіль. М-30 Стрий — Ізварине об’єднає нині діючі траси М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка та М-04 Знам’янка — Луганськ і стане найпотужнішим швидкісним транспортним коридором країни завдовжки 1400 км між західними і східними областями.