Новини

11.03.2021 — 20:41
Хмельниччина відкрита для нових та якісних підходів до навчання, – Сергій Гамалій

Сьогодні під час свого візиту на Хмельниччину Дмитро Разумков провів зустріч з ректорами вищих навчальних закладів Хмельниччини та головами студентських рад. До спілкування долучилися голова ОДА Сергій Гамалій, народні депутати України від Хмельниччини, голова обласної ради Віолета Лабазюк та інші запрошені. Зустріч відбулася на базі Хмельницького університету управління та права ім. Леоніда Юзькова.

11.03.2021 — 18:44
Дмитро Разумков зустрівся з представниками регіональних бізнес-асоціацій Хмельницької області та об’єднань великого бізнесу

11 березня за участі Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова відбулося засіданні круглого столу з представниками регіональних бізнес-асоціацій Хмельницької області та об’єднань великого бізнесу. До участі у заході долучилися народні депутати України від Хмельниччини, голова обласної адміністрації Сергій Гамалій, голова обласної ради Віолета Лабазюк та інші поважні гості.

11.03.2021 — 16:28
Голова Парламенту України відвідав Національну академію Держприкордонслужби

Під час робочої поїздки до Хмельницької області Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відвідав Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Візит Дмитра Разумкова до прикордонного вишу супроводжували народні депутати України від Хмельниччини, заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Сердюк, голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій, голова обласної ради Віолета Лабазюк та інші поважні гості.

11.03.2021 — 15:16
На Хмельниччину завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто

Сьогодні з офіційним візитом на Хмельниччину завітали Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто, радник посольства Угорщини з питань культури і освіти Тамаш Віціан та голова регіональної спілки угорців ім. Св. Іштвана Атілла Сікора. Зустрічав іноземну делегацію заступник голови адміністрації Володимир Білик.

11.03.2021 — 15:09
Дмитро Разумков відвідав Хмельницький військовий госпіталь

Під час візиту до Хмельниччини Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відвідав Хмельницький військовий госпіталь, де поспілкувався із медичними працівниками та бійцями, які проходять лікування. 

11.03.2021 — 13:33
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 12.00 11 березня в Хмельницькій області зареєстровано 50902 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 1922 – діти, 3689 – медпрацівники.

11.03.2021 — 12:27
Дмитро Разумков: Нові енергоблоки – невід’ємна складова економічного розвитку держави

11 березня Хмельницьку АЕС, у рамках робочої поїздки Хмельниччиною, відвідав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. У супроводі народних депутатів, голови обласної державної адміністрації Сергія Гамалія, голови обласної ради Віолети Лабазюк, Нетішинського міського голови Олександра Супрунюка Голова ВРУ здійснив обхід машзалу першого енергоблока Хмельницької АЕС. Після цього Дмитро Разумков провів нараду з питань роботи та перспектив розвитку ХАЕС.

11.03.2021 — 11:40
#Велике_будівництво_2021: Розпочато роботи з поточного середнього ремонту на ділянці а/д Н-03 Житомир – Чернівці

На виконання програми Президента України «Велике будівництво» в області розпочато роботи з поточного середнього ремонту на ділянці а/д Н-03 Житомир – Чернівці, на ділянці км 258 + 700 – км 267 + 180, яка проходить через с. Шатава Маківської сільської об’єднаної територіальної громади.

11.03.2021 — 10:35
Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у рамках проєкту Підтримка Громадської Ініціативи «За чесну та прозору митницю» проводить онлайн опитування «Чи підтримуєте Ви функціонування Державної митної служби як єдиної юридичної особи?».

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у рамках проєкту Підтримка Громадської Ініціативи «За чесну та прозору митницю» проводить онлайн опитування «Чи підтримуєте Ви функціонування Державної митної служби як єдиної юридичної особи?». Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 травня 2020 року № 569, серед іншого, передбачено перехід до функціонування Державної митної служби України за моделлю єдиної […]

11.03.2021 — 10:19
Новим райдержадміністраціям і громадам важливо налагодити якісну комунікацію між собою, – В’ячеслав Негода

Районні державні адміністрації та органи місцевого самоврядування громад мають бути зацікавлені в тому, щоб вибудовувати новий формат взаємовідносин, який ґрунтуватиметься на чіткому розмежуванні повноважень та якісній комунікації.