Новини

17.03.2021 — 15:29
Перше щеплення в Україні 2-гою дозою вакцини отримала мешканка Хмельниччини!

Алла Савичева з Волочиська працює педіатром у Війтовецькому центрі первинної медико-санітарної допомоги. Першою дозою вакцини проти COVID-19 її щепили 5 лютого цього року. На той час лікарка працювала за контрактом у Мальдівській республіці. Тоді Аллу Андріївну щепили вакциною AstraZeneca (Covishield). 16 березня вже на Хмельниччині вона отримала другу дозу зазначеного препарату. Після щеплення почувається добре і радить всім вакцинуватися!

17.03.2021 — 15:27
В Україні створять центри креативної економіки

Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення центрів креативної економіки. Проект постанови, розроблений Мінрегіоном, було схвалено 17 березня на засіданні Уряду.

17.03.2021 — 15:14
Прем’єр-міністр: Місцева влада має всі повноваження для посилення карантинних обмежень

Під час дії адаптивного карантину місцева влада має право посилювати карантинні обмеження. Уряд надав для цього всі повноваження. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступної промови на засідання Уряду 17 березня.

17.03.2021 — 14:08
Шановні клієнти Хмельницької обласної служби зайнятості!

У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації із захворюваністю на гостру респіраторну хворобу COVID – 19 та з метою запобігання поширенню недуги, станом на 17 березня 2021 року, Хмельницький міський центр зайнятості, Шепетівська та Славутська міськрайонні філії, Волочиська, Летичівська та Деражнянська районні філії Хмельницького ОЦЗ  надають послуги своїм клієнтам дистанційно. Всі інші філії Хмельницького обласного центру зайнятості […]

17.03.2021 — 13:24
Олексій Чернишов представив концепцію законопроєкту щодо реформування держрегулювання у сфері містобудування

Сьогодні, 17 березня, Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій представив основні положення розробленого законопроєкту щодо реформування державного регулювання у сфері містобудування. Наступного тижня цей законопроєкт, який вже підтримали учасники будівельного ринку, має бути подано на розгляд до Верховної Ради.

17.03.2021 — 13:16
В‌‌ ‌України‌ ‌з’явився‌ ‌офіційний‌ ‌веб-сайт‌ ‌Ukrain‌e.ua‌

Тепер Україна має свій офіційний вебсайт Ukraine.ua. Це онлайн-портал про Україну, яка надихає та вражає. Тут кожен, перебуваючи на будь-якому континенті, може познайомитися з Україною і прийняти рішення приїхати сюди вчитися, інвестувати чи подорожувати.

17.03.2021 — 12:33
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 12.00 17 березня в Хмельницькій області зареєстровано 53816 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 2047 – діти, 3817 – медпрацівники.

17.03.2021 — 11:41
Завершуємо зиму порцією цікавих статей про логістику та пов’язані з нею питання, а також про виставки, торговельні місії і звичайно 5 кейс-стаді у Consultant’s Digest #4 в рамках освітньої програми Train the Trainers!

Четвертий випуск Consultant’s Digest #4 – це мікс корисної інформації та цікавих історій співпраці з українськими компаніями для виходу на зовнішній ринок чи інтенсифікації експорту на вже опанованому. В цьому дайджесті розкриваються наступні тематики:  ➡ Організація логістики в експорті. Що потрібно знати в першу чергу?  ➡ Що таке ланцюг постачання  ➡ INCOTERMS: їх особливості та […]

17.03.2021 — 10:43
На Хмельниччині шукають волонтерів безоплатної правової допомоги

Система надання безоплатної правової допомоги (БПД) запускає проєкт «Волонтер БПД» та запрошує до співпраці активістів, що бажають розвиватися та допомагати жителям свого регіону дізнаватися більше про їхні права.

17.03.2021 — 09:49
Цьогоріч проводиться XV (ювілейний) Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей та з нагоди 30-річчя Незалежності України.

Цьогоріч проводиться XV (ювілейний) Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей та з нагоди 30-річчя Незалежності України. Організатори Конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Українською асоціацією підтримки творчої молоді, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Координаційною радою молодих юристів України та за […]