Новини

19.03.2021 — 21:29
Звернення Президента Володимира Зеленського щодо останніх рішень РНБО та посилення карантину в окремих регіонах

На основі пропозицій, внесених Службою безпеки України, застосовано персональні економічні санкції, зокрема блокування активів, обмеження торговельних операцій та транзиту ресурсів, а також анулювання та зупинка ліцензій і спецдозволів на користування та видобуток надр України щодо 19 компаній. Які, на думку правоохоронців, отримали ці ліцензії за заниженою ціною, завдавши державі великих збитків

19.03.2021 — 20:48
Меморандум про розвиток безбар’єрної архітектури підписано

Сьогодні, за участі першої леді Олени Зеленської,  заступника Керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенко, голів Донецької, Черкаської та Вінницької ОДА, мерів Вінниці і Маріуполя було підписано Меморандум про розвиток безбар’єрної архітектури в Україні.
Документ підписано в рамках реалізації Всеукраїнської ініціативи «Без бар’єрів», засновницею якої є перша леді Олена Зеленська.

19.03.2021 — 16:31
Проведено позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови ОДА Сергія Тюріна відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. До участі у засіданні долучилися члени обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, керівники місцевих комісій, керівники окремих відомств, установ області.
На порядок денний виносилися питання про заходи з запобігання поширенню на території Хмельницької області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

19.03.2021 — 16:10
У Славуті відбувся обласний огляд-конкурс виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

18 березня 2021 року у приміщенні будинку культури міста Славути відбувся обласний огляд-конкурс виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Захід проведений з дотриманням умов карантину, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України.

19.03.2021 — 16:06
#EUКраїна: В Україні можна отримати безоплатну правову допомогу он-лайн

З розвитком цифрових технологій, здається, чи не кожна сфера нашого життя почала активний перехід в онлайн. Аби державний сервіс, який декларовано державою – доступ до правосуддя, – міг бути застосований кожною людиною, в якої є мобільний телефон, юридичні консультації також надаються через онлайн-системи.

19.03.2021 — 14:43
Володимир Зеленський: Малий і середній бізнес – це основа економіки України, тож він є важливим пріоритетом для держави

Держава та бізнес мають працювати в команді, як союзники, які мають спільний інтерес, – успішну та заможну Україну. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава», який Глава держави відвідав спільно з Президентом Литви Гітанасом Наусєдою.

19.03.2021 — 14:17
Працівники житлово-комунального господарства відзначають професійне свято

Сьогодні голова ОДА Сергій Гамалій привітав з професійним святом працівників житлово-комунального господарства та відзначив кращих фахівців галузі.

19.03.2021 — 14:09
В ОДА відбулося засідання комісії у справах альтернативної служби

Сьогодні під головуванням першого заступника голови ОДА Сергія Тюріна відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби обласної державної адміністрації.

19.03.2021 — 12:10
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 12.00 19 березня в Хмельницькій області зареєстровано 55471 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. З них 2126 – діти, 3875 – медпрацівники.

19.03.2021 — 12:00
Хмельниччина отримає 9 нових автомобілів швидкої допомоги

Як повідомляють в Міністерстві охорони здоров’я, до кінця березня кожна область отримає нові автомобілі швидкої допомоги. Наказ про їх розподіл підписав міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.