Новини

09.06.2021 — 17:53
Фонд держмайна оголосив аукціон з приватизації історичної будівлі в Деражні

Новина для представників бізнесу: з’явилася можливість взяти участь в аукціоні з приватизації історичної цікавинки нашої області – особняка адвоката Периторіна, що розташований у м.Деражня.

09.06.2021 — 17:15
На Білогірщині відкрили нові поліцейські станції

Сьогодні у Білогірській територіальній громаді розпочали роботу 4 нових поліцейських станції в селах Гулівці, Залужжя, Юрівка та Велика Боровиця. Відкриття відбулося в рамках реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади», метою якого є створення безпечного середовища у громаді та належних умов праці для дільничних офіцерів поліції і поліцейських офіцерів громади.

09.06.2021 — 15:21
Освітяни і екологи провели щорічний обласний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини»

Педагоги-натуралісти і екологи Хмельницької області завершили фінальний етап щорічного обласного заочного конкурсу «Природа України очима дітей Хмельниччини», який проводили Департамент природних ресурсів та екології, Департамент освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

09.06.2021 — 12:30
Відбулося засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС

8 червня відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуації, яке провів перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін. Участь в засіданні взяли заступник голови ОДА Володимир Білик, голови РДА, голови територіальних громад, члени обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій,  керівники окремих відомств, установ області.

09.06.2021 — 11:48
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 11.00 9 червня в Хмельницькій області зареєстровано 88364 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 3431 – діти, 4944 – медпрацівники.

09.06.2021 — 09:55
Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики. Премія у розмірі 20 тис. грн присуджується щороку авторам нових оригінальних  публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку […]

09.06.2021 — 09:24
Олексій Чернишов: Прийняття нової редакції закону «Про місцеві державні адміністрації» – важливий крок для децентралізації

Прийняття нової редакції закону «Про місцеві державні адміністрації», що наразі готується до другого читання у парламенті – важливий крок для просування реформи децентралізації. Про це Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов заявив під час виступу на Конгресі місцевих і регіональних влад у місті Дніпро, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Очільник Мінрегіону звернувся до народних депутатів із проханням розглянути відповідний законопроєкт найближчим часом.  

09.06.2021 — 09:14
Сергій Гамалій взяв участь у засіданні Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Голова облдержадміністрації Сергій Гамалій взяв участь у засіданні Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що відбулося 8 червня у Дніпрі під головуванням Президента України Володимира Зеленського.