Новини

06.07.2021 — 14:33
Кращих податківців Хмельниччини відзначено з нагоди професійного свята

Сьогодні з нагоди відзначення професійного свята – Дня податківця у Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області відбулися урочисті заходи. Звертаючись до присутніх, перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін відмітив, що сьогодні професія податківця набуває нового значення, адже працівники не лише реформують службу, а й змінюють ставлення суспільства до неї, зробивши акцент на розвитку сервісної складової.

06.07.2021 — 13:26
Гарний результат земляків на змаганнях з маунтенбайку

У Чернівцях 02-04 липня відбулись змагання з маунтенбайку: третій етап чемпіонату України з шорт-треку та чемпіонат України з крос-кантрі марафону. Одинадцять зі 116 учасників представляли Хмельницьку область.

06.07.2021 — 13:24
Що потрібно знати власнику землі

З 1 липня кожен громадянин нарешті отримав право на власний розсуд розпорядитися своєю землею: купити, продати, передати в спадок, дарувати чи використати як заставу.

06.07.2021 — 11:52
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 12.00 6 липня в Хмельницькій області зареєстровано 88964 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 3458 – діти, 4881 – медпрацівники.

06.07.2021 — 10:27
Про проєкт «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їх сімей»

Громадська організація «Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу» виступає виконавчим партнером проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їх сімей» за фінансування ЄС у співпраці з Міжнародною організацією з міграції (MOM), який реалізовується на всій території України для ветеранів конфлікту на сході України. Проект має на меті сприяти зусиллям Уряду України у наданні […]

06.07.2021 — 10:23
EUКраїна: Переведення послуг в онлайн – це євроінтеграція!

Забезпечення громадян і юридичних осіб зручними та доступними адміністративними послугами, у тому числі в електронній формі – одна із цілей проєкту «Електронний архів БТІ».

06.07.2021 — 09:31
Україна розвиватиме двосторонні відносини з багатьма країнами та регіонами світу, активно захищатиме енергетичну та кібербезпеку – Глава держави

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що в сучасному світі через посилення конкуренції між країнами та зростання державного «егоїзму» підвищується роль двосторонніх домовленостей. Про це Глава держави сказав під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Міжнародна політика», що триває в Києві.
Володимир Зеленський зазначив, що наразі закладаються основи нових проектів та ініціатив для стратегічного партнерства України зі США. Відбувається активна підготовка візиту Президента України до Вашингтона, який має бути змістовним, максимально наповненим і результативним.

06.07.2021 — 09:30
На Хмельниччині буде проведено інвентаризацію водних та лісових ресурсів, а також об’єктів комунальної та держвласності

5 липня в режимі відеоселекторної наради відбулось засідання щодо виконання Рішення РНБО “Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади” яке відбулось під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова. Участь у селекторній нараді від Хмельниччини взяли заступник голови облдержадміністрації Володимир Білик та керівники окремих профільних підрозділів ОДА.

06.07.2021 — 09:03
Рекорди та сюрпризи «Діамантової ліги»

На початку місяця провідні легкоатлети світу, більшість з яких виступатиме на ХХІІ Олімпійських іграх в Японії (міста Токіо та Саппоро), приймають участь в серії престижних міжнародних змаганнях перевіряючи свою готовність та суперників до цього головного старту поточного року.
Найтитулованіші спортсмени України вже взяли участь на двох етапах «Діамантової ліги» в столицях скандинавських країн – норвезькому Осло (1липня) та шведському Стокгольмі (1липня). Там їм, в тому числі вихідцям з Хмельниччини, вдалося досягти високих результатів.