Новини

03.08.2021 — 19:57
Володимир Юр’єв відвідав центр вакцинації проти COVID-19 у Кам’янці-Подільському

21 липня в Україні стартував 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, впродовж якого щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років. Щоб ознайомитися із тим, як проходить процес вакцинації у Кам’янці-Подільському, заступник голови ОДА Володимир Юр’єв відвідав  Центр масової вакцинації проти COVID-19, що розташований в в Будинку офіцерів.

03.08.2021 — 18:23
Масштабне заліснення України: в облдержадміністрації обговорили питання реалізації Указу Президента

Нещодавно Президент України підписав указ, яким дав старт амбітному проєкту “Масштабне залісення України”. У межах цієї цільової державної програми у наступні 10 років в державі планується створити 1 мільйон гектарів лісів, а в перші три роки висадити 1 мільярд дерев. Хмельниччина має значний природний потенціал, а лісівники області є одними із кращих в державі, завдяки […]

03.08.2021 — 18:11
Підписано Меморандум про співпрацю в сфері збереження історико-архітектурної спадщини та розвитку культурного потенціалу Кам’янця-Подільського

Меморандум про співпрацю в сфері збереження історико-архітектурної спадщини та розвитку культурного потенціалу міста Кам’янець-Подільського, в рамках реалізації державної програми «Велике будівництво»укладено сьогодні між Міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком, головою обласної державної адміністрації Сергієм Гамалієм, міським головою Михайлом Посітком та народним депутатом України Ігорем Марчуком.

03.08.2021 — 16:14
«Вікі любить пам’ятки»: у вересні пройде фотоконкурс об’єктів культурної спадщини

З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте.

03.08.2021 — 15:17
Сергій Гамалій: Вакцинація – єдиний шлях, який допоможе нам подолати пандемію Covid-19.

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій проінспектував роботу центрів вакцинації проти Covid-19 у Старокостянтинівській громаді.
У ході огляду Сергій Гамалій відмітив відповідальну роботу усієї команди в організації масової вакцинації в громаді. «В першу чергу, це стосується обрання оптимально вигідного місця розташування центрів. Адже тут подбали про доступність центрів для маломобільних категорій громадян та обрали приміщення на перших поверхах»,- зазначив очільник області.

03.08.2021 — 14:40
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 14.00 03 серпня в Хмельницькій області зареєстровано 89289 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 3467 – діти, 4865 – медпрацівники.

03.08.2021 — 11:57
Напередодні 30-ї річниці незалежності Україна отримає від МВФ понад 2,7 мільярда доларів

Після телефонної розмови Президента Володимира Зеленського з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою, яка відбулася минулого тижня, Україна отримає від МВФ понад 2,7 млрд дол. США безоплатно та без жодних додаткових умов.

03.08.2021 — 09:58
На Хмельниччині в майстерні по виготовленні виробів з бетону виявлено нелегальних працівників

В ході інспекційного відвідування інспекторами встановлено факт порушення трудового законодавства стосовно 3 працівників в частині оформлення трудових відносин. А саме: трудові договори у письмовій формі між працівниками та фізичною особою підприємцем не укладено, до початку допуску працівника до роботи своєчасно не подано відповідного повідомлення прийняття на роботу до органів ДПС, згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України.

03.08.2021 — 09:04
Перелік вакантних для оренди об’єктів на онлайн-аукціонах, які відбудуться протягом цього та наступного тижнів, від РВ Фонду держмайна

Інформбюлетень створює чудову можливість отримати всі необхідні дані про актуальні пропозиції для оренди та ухвалити зважене рішення про участь в онлайн-аукціонах. Бюлетень оренди за 26 липня Повний список лотів знаходиться в таблиці, яка розміщена в кінці бюлетеня. Поділитись —

03.08.2021 — 08:02
Президент підписав закон про запровадження адмінвідповідальності за порушення у сфері габаритно-вагового контролю

Документ має на меті недопущення руйнування автомобільних доріг, покращення стану безпеки дорожнього руху, зменшення кількості ДТП і збереження життя та здоров’я людей.
Зокрема, закон запроваджує адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, що зафіксовані за допомогою засобів фото- й кінозйомки, відеозапису, серед іншого, в автоматичному режимі.