Новини

06.08.2021 — 17:54
В ОДА обговорили заходи, спрямовані на зменшення впливу стихії на енергомережу області

Сьогодні голова облдержадміністрації Сергій Гамалій провів оперативну нараду щодо стану ліквідації наслідків негоди, що вчора наробила лиха на Кам’янеччині, та заходів, спрямованих на зменшення збитків від природних надзвичайних ситуацій. До розмови долучилися заступники голови ОДА Сергій Ткачук та Володимир Юр’єв, начальник ГУ ДСНС в Хмельницькій області Едуард Братко, представники АТ “Хмельницькобленерго” та директор Хмельницької АЕС Андрій Козюра. 

06.08.2021 — 14:19
Українці зможуть відвідати Музей історії урядів України в режимі 3D-туру

Мінцифри продовжує сприяти розвитку технологій і наближенню України до цифрових стандартів сучасного світу. У результаті співпраці з Google Україна був створений віртуальний 3D-тур Музеєм історії урядів України у 11К — одним з найвищих рівнів якості зображення, що існують сьогодні.

06.08.2021 — 14:13
Сергій Гамалій: Хмельниччина пишається своїми спортсменами

Сьогодні, зустрічаючись з представниками регбійного клубу «Поділля», голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій зазначив, що розвиток та успіхи спортсменів залежать не лише від професійності тренерів, а й від фінансової підтримки. Тож запевнив, що обласна державна адміністрація всебічно сприятиме забезпеченню належним умовам для тренувань та участі у змаганнях.
Очільник області передав регбістам комплекти нової форми, на яку закупили за кошти обласного бюджету. Загальна вартість екіпірування більше 53 тис. грн. 

06.08.2021 — 13:41
Відтепер відвідувачі зможуть впливати на якість послуг у ЦНАПах

Уряд прийняв постанову, завдяки якій відвідувачі відтепер зможуть впливати на якість послуг у ЦНАПах. Це дозволить покращити доступ до адмінпослуг та розширити кількість сервісів у центрах. Зокрема, внесено зміни до Примірного положення про ЦНАП та Примірного регламенту ЦНАП. Як очікують в Мінрегіоні, результатом має стати системне покращення обслуговування у ЦНАПах, зникнення черг, покращення комфорту для відвідувачів, а також це сприятиме появі нових Дія Центрів.

06.08.2021 — 13:34
Перелік вакантних для оренди об’єктів державної власності на онлайн-аукціонах, які відбудуться протягом цього та наступного тижнів

Фахівці Фонду держмайна підготували для вас перелік вакантних для оренди об’єктів на онлайн-аукціонах, які відбудуться протягом цього та наступного тижнів. Доповнений Інформбюлетень створює чудову можливість отримати всі необхідні дані про актуальні пропозиції для оренди та ухвалити зважене рішення про участь в онлайн-аукціонах. Повний список лотів знаходиться в таблиці, яка розміщена в кінці бюлетеня. Доповнений бюлетень […]

06.08.2021 — 13:31
Виробники круп’яних культур отримають державну компенсацію

Мінагрополітики виділило 50 млн грн із цьогорічної державної підтримки, аби зупинити зростання цін на гречку, просо, жито та овес та зробити виробництво цих культур рентабельним. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

06.08.2021 — 13:11
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 12.00 06 серпня в Хмельницькій області зареєстровано 89393 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 3475 – діти, 4867 – медпрацівники.

06.08.2021 — 11:05
Оновлений бюлетень малої приватизації для потенційних інвесторів! Обирайте об’єкт для успішної інвестиції та інвестуйте в економіку України!

Мала приватизація: інформаційний бюлетень Оновлений бюлетень малої приватизації для потенційних інвесторів! Обирайте об’єкт для успішної інвестиції та інвестуйте в економіку України! Переглянути бюлетень – https://privatization.gov.ua/2021/08/04/mala-pryvatyzatsiya-informatsijnyj-byuleten-75/ Поділитись —

06.08.2021 — 11:02
Наслідки негоди на Хмельниччині

Загалом до ліквідації наслідків негоди залучалися 14 одиниць техніки та 57 рятувальників Хмельниччини.
Наразі роботи тривають.

06.08.2021 — 08:51
Володимир Зеленський про громадян на окупованих територіях: Україна – наш дім, просто зараз тимчасово живемо в різних кімнатах

Україна ніколи не відмовиться від громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях, і дуже важливо, щоб вони отримували об’єктивну інформацію про ситуацію в нашій країні. Про це сказав Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю телеканалу «Дом».