Новини

20.08.2021 — 17:14
Володимир Юр’єв провів засідання регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти

Замовлення на підготовку фахівців робітничих професій має формуватися на основі глибокого аналізу специфіки бортництва регіону та відповідати реальним потребам ринку праці. На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Володимир Юр’єв під час засідання регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти, яке відбулося сьогодні в облдержадміністрації.

20.08.2021 — 15:37
Сергій Гамалій: Молитовний сніданок духовно об’єднує усіх нас

Напередодні Дня Незалежності України голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій взяв участь у VI молитовному сніданку. Такі духовні заходи об’єднують представників влади, політики, різних церков та релігій, а також громадськість. Адже спільна молитва до Бога додає сил, віри та згуртованості, що в теперішні часи вкрай важливо для кожного громадянина. Вітаючи присутніх, Сергій Гамалій відзначив, що […]

20.08.2021 — 14:51
Дружина Президента України Олена Зеленська розкрила подробиці Київського саміту перших леді та джентльменів

У понеділок, 23 серпня, в столиці України відбудеться Київський саміт перших леді та джентльменів. Метою заходу є створення міжнародної діалогової платформи, яка сприятиме розв’язанню гуманітарних проблем по всьому світу. Ідейним натхненником саміту є перша леді України Олена Зеленська.

20.08.2021 — 14:18
Триває реєстрація на тренінг “Регуляторна діяльність органів місцевого самоврядування”

Триває реєстрація на тренінг “Регуляторна діяльність органів місцевого самоврядування” за посиланням: https://cutt.ly/YQErIqZ Дата: 26-27 серпня 2021 р. Захід реалізується в рамках програми Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida), що реалізується HELVETAS Swiss Intercooperation в партнерстві з Центром міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ). RECONOMY – це регіональна програма економічного розвитку з інклюзії та зеленої […]

20.08.2021 — 14:14
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 14.00 20 серпня в Хмельницькій області зареєстровано 89902 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 3497 – діти, 4874 – медпрацівники.

20.08.2021 — 14:03
30 років незалежності України: зміни на ринку праці Хмельниччини

За роки незалежності ринок праці України суттєво змінився, відбувся перехід до ринкових відносин, зародження малого й середнього бізнесу, розвиток інтернет-технологій. За 30 років діяльності служби зайнятості сформовані та застосовуються сучасні інформаційні технології для надання соціальних послуг населенню і роботодавцям, постійно вдосконалюється законодавча база, розширюються форми та методи інформаційно-роз’яснювальної роботи тощо.

20.08.2021 — 13:35
Проведено позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

Сьогодні перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін провів позачергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС облдержадміністрації. До участі у засіданні долучилися голови РДА, голови територіальних громад, члени обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, керівники окремих відомств, установ області та запрошені.

20.08.2021 — 12:39
На Хмельниччині у швейному цеху працювали понад 20 незадекларованих працівників

За результатами інспекційного відвідування фізичній особі підприємцю внесено припис про усунення виявлених порушень. У разі невиконання вимог припису, щодо укладення трудових відносин з працівниками, фізичній особі підприємцю за кожного неоформленого працівника загрожують штрафні санкції. За допуск одного працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин передбачено штрафні санкції у розмірі 10 мінімальних заробітних плат.

20.08.2021 — 11:59
Українські COVID-сертифікати в Дії офіційно визнані ЄС

Зараз відбувається фінальне бета-тестування. Ми надіслали оновлення в PlayMarket та AppStore та чекаємо від них підтвердження. Незабаром запустимо COVID-сертифікати в Дії. Всі українці, які пройшли повний курс вакцинації, зможуть оновити застосунок до нової версії та згенерувати свій COVID-сертифікат у застосунку в декілька кліків.

20.08.2021 — 11:57
Україна за останні роки створила антикорупційну інфраструктуру, яка не має аналогів у Європі – Президент

Жодна країна світу не є цілком вільною від корупції, тому цей критерій не може бути основним у контексті вирішення питання щодо вступу України до НАТО. Про це заявив Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю журналістам видань з країн «Нормандської четвірки» та США – Washington Post, Liberation, Funke Media, «НВ» та «Новая газета».