Новини

22.08.2021 — 19:42
Президент на форумі ветеранів і волонтерів: Державу, яка забуває тих, хто загинув за неї вчора, ніхто не захищатиме завтра

Звертаючись до ветеранів і волонтерів, Глава держави зауважив, що по-військовому чітко розповість про результати, досягнення, помилки, плани та строки їхнього виконання.
Найперше питання, за словами Володимира Зеленського, це здоров’я учасників бойових дій. Так, цього року в межах програми Президента «Велике будівництво» буде завершено терапевтичний корпус обласного шпиталю ветеранів війни у Рівному, а також корпус фізичної та реабілітаційної медицини у Святогірську Донецької області.

22.08.2021 — 18:45
Опалювальний сезон 2021/2022 – підготовлено 71,5% будинків

Відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2021 – 2022 року. Під час заходу обговорили стан підготовки об’єктів до старту опалювального сезону. Про це повідомив директор Департаменту комунальних послуг та комунального обслуговування Мінрегіону Андрій Ведмідь.

22.08.2021 — 17:38
Україна, Німеччина та Франція повинні мати консолідовану позицію щодо плану мирного врегулювання на Донбасі – Президент

У питанні мирного врегулювання на Донбасі та відновлення суверенітету й територіальної цілісності Україна розраховує на Німеччину, яку вважає ключовим союзником у Європі. На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський у своїй заяві для представників ЗМІ за підсумками зустрічі з Федеральним канцлером ФРН Ангелою Меркель у Києві.

22.08.2021 — 14:58
Сергій Гамалій: Здійснення віковічних мрій можливе лише у єдності

Напередодні відзначення знаменної дати – 30-ї річниці Незалежності України, на кордоні між Хмельниччиною та Тернопільщиною розгорнуто найдовший держаний прапор, як символ єдності та неподільності наших територій.