Новини

24.08.2021 — 15:40
Покоління незалежної України: черговий рекорд встановлено на Хмельниччині

Встановлення рекорду відбулось за ініціативи керівниці ГО “Об’єднання Хмельниччина без сиріт” Тетяни Воронцової, під патронатом голови облдержадміністрації  Сергія Гамалія та за підтримки депутатки обласної рад Ульяни Ткаченко, депутата Хмельницької міської ради Романа Ужви, художниці Марини Ролі.

24.08.2021 — 15:12
Хмельниччина відзначає 30-у річницю Незалежності України. Фотозвіт

Без кожного з нас Україна не відбудеться як успішна держава!
Україна у серці і вчинках кожного з нас! Україна – це ми!!!
Сьогодні, у День незалежності України, на головній площі Хмельницького для жителів міста та гостей організовано цікаву та різноманітну програму.

24.08.2021 — 12:35
Промова Президента Володимира Зеленського з нагоди 30-ї річниці незалежності України

Я вітаю всіх нас із цим великим і важливим днем! Сьогодні ми відзначаємо 30-ту річницю проголошення незалежності України!
30-ту річницю її здобуття! А справедливіше, на мій погляд, сказати: 30-ту річницю відновлення незалежності України! Бо 24 серпня 1991 року Україна відновила свою державність. А 24 серпня 2021 року Україна нарешті усвідомлює це, говорить про це, пишається цим.

24.08.2021 — 12:29
30 років незалежності: Мудрість минулого, відвага сучасності і новий погляд майбутнього…

День незалежності – день, коли згадуються героїчні та драматичні моменти української історії, день, коли дякуємо нашим предкам, що здобули для нас таку важливу свободу, дякуємо сучасникам, що продовжують боротися за нашу землю і надіємося на наших дітей, які берегтимуть наші надбання і примножуватимуть їх в майбутньому. «Мудрість минулого, відвага сучасності і новий погляд майбутнього»…
Сьогодні ми, як і кожен українець в нашій державі та за її межами, відзначаємо тридцяту річницю незалежності нашої країни.

24.08.2021 — 11:55
Президент: Ми – спадкоємці державності, яка існувала понад тисячу років тому, і ми починаємо відзначати День Української державності

Президент України Володимир Зеленський запроваджує День Української державності. Про це він сказав під час виступу на урочистому параді військ з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

24.08.2021 — 11:24
На Хмельниччині вшанували пам’ять борців за волю України

Вшановуючи пам’ять Героїв, ветерани АТО/ООС, члени сімей загиблих у російсько-українській війні, керівництво області та міста, військові, правоохоронці, громадськість пройшли пам’ятною ходою центральними вулицями обласного центру  та поклали квіти до пам’ятників тим, хто відвойовував нашу незалежність.

24.08.2021 — 08:00
Вітання голови адміністрації Сергія Гамалія із 30-ю річницею Незалежності України

Шановні жителі Хмельниччини, дорогі земляки!
Вітаю вас із 30-ю річницею Незалежності України!
Ми всі разом пройшли шлях становлення нашої держави в новітній історії. В наші долі назавжди закарбувалось розуміння, що Україна – це кожен з нас, що вона складається з мільйонів наших сердець, вона єдина і унікальна.