Новини

09.09.2021 — 16:26
Головне управління статистики у Хмельницькій області інформує

Обсяг реалізованої промислової продукції у Хмельницькій області в січні–липні 2021 року. У січні–липні 2021р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 30,3 млрд.грн.

09.09.2021 — 14:36
Розвиток спорту – один з пріоритетних напрямків держави та обласної адміністрації, – Сергій Гамалій

Щороку у вересні відзначається День фізичної культури і спорту – свято сили, краси, гармонії. Сьогодні саме такий день, коли спортивна родина області зібралася з нагоди свята.
Цього дня слова вітання лунали на адресу людей, які стоять біля витоків розвитку фізичної культури і спорту області, сприяють гармонійному розвитку молоді, спортсменів, тренерів, фахівців та шанувальників спортивної галузі.

09.09.2021 — 14:29
Оперативна інформація щодо отруєння дітей у НВО № 1 м.Хмельницький

Як повідомляють у ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», станом на 11.00 9 вересня 2021 року офіційно підтверджено 29 випадків захворювання. 9 дітей госпіталізовано до Хмельницької інфекційної лікарні, ще 20 – лікуються амбулаторно. Попередній діагноз – «Харчова токсикоінфекція, гастроентероколіт».

09.09.2021 — 13:25
Володимир Юр’єв: Патронатні родини мають бути створені у кожній громаді

Патронат над дитиною – це один із важливих етапів реформи деінституалізації, яка зараз реалізовується в Україні, адже завдяки йому діти, які тимчасово з певних причин не можуть жити в своїй сім’ї, отримають те родинне тепло, захист та підтримку,  на які вони навряд чи не змогли б розраховувати, потрапивши до інтернатного закладу. На цьому наголосив заступник голови ОДА Володимир Юр’єв, спілкуючись із Аллою та Анатолієм Сторожуками, які першими на Хмельниччині зробили дуже відповідальний крок: зголосилися бути патронатною родиною.

09.09.2021 — 13:04
Кар’єрне консультування у службі зайнятості

Ринок праці в наші дні не можна назвати «простим», вимоги роботодавців високі, кількість вакансій обмежена, для отримання хорошої пропозиції про роботу необхідно пройти не одне «випробування». З метою допомоги клієнтам, які звертаються до центрів зайнятості/філій Хмельницької обласної служби зайнятості у пошуках роботи, кар’єрні радники здійснюють кар’єрне консультування щодо отримання роботи і формування професійної кар’єри, зміни […]

09.09.2021 — 12:56
Відбулося чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Перед початком заходу Володимир Володимирович поінформував присутніх про внесені до склад комісії зміни.
Загалом члени комісії розглянули 20 пакетів документів, що стосувалися надання статусу учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, потерпілого від Чорнобильської катастрофи, потерпілого від радіаційного опромінення, встановлення інвалідності та інші питання, пов’язані з гарантуванням соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

09.09.2021 — 12:42
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 12.00 9 вересня в Хмельницькій області зареєстровано 91041 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. З них 3561 – діти, 4894 – медпрацівники.

09.09.2021 — 11:45
Інвентаризація водних об’єктів, лісових ресурсів та об’єктів комунальної власності дозволить віднайти додаткові джерела наповнення місцевих бюджетів – Володимир Білик

Саме громади в першу чергу мають бути зацікавлені у тому, щоб якнайшвидше провести інвентаризацію наявних на території водних і лісових ресурсів та об’єктів комунальної власності, адже це дозволить збільшити надходження до їх бюджетів та максимально раціонально та якісно використовувати природні ресурси надалі. Про це зазначив заступник голови облдержадміністрації Володимир Білик під час сьогоднішнього засідання обласної комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності.