Новини

28.09.2021 — 20:24
У межах програми Президента «Здорова Україна» розпочинається встановлення спортивних майданчиків, які будуть фактично в кожному дворі

У межах програми Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна» триває реалізація проекту «Активні парки – локації здорової України», який має на меті створення умов для фізичної активності громадян та популяризації здорового способу життя серед українців.

28.09.2021 — 16:10
Команда від Хмельницької області стала переможцем на Всеукраїнській спартакіаді серед державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування

Нещодавно у місті Чорноморськ Одеської області відбулися фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, де збірна команда від Хмельницької області стала переможцем у загальнокомандному заліку.

28.09.2021 — 15:38
Сергій Тюрін: Державне майно має приносити користь громаді

Сьогодні перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін спільно з заступницею начальника Регіонального відділення ФДМУ по Вінницькій та Хмельницькій областях – начальницею Управління забезпечення реалізації повноважень у Хмельницькій області Наталією Андрушко провели зустріч з представниками бізнесу щодо обговорення питання прозорої приватизації та оренди державного майна: перспективи для малого та середнього бізнесу.

28.09.2021 — 15:28
Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія святкує 100 – річний ювілей

Сьогодні в обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди 100 – річного ювілею Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. З цією визначною подією привітати керівництво та студентів освітнього закладу завітали голова адміністрації Сергій Гамалій, народний депутат України Микола Стефанчук, ректор академії Інна Шоробура, голова обласної ради Віолета Лабазюк, викладачі вишу, студенти та інші поважні гості.

28.09.2021 — 15:15
Олена Зеленська презентувала «Довідник безбар’єрності»

Перша леді України Олена Зеленська презентувала електронну версію «Довідника безбар’єрності». Посібник покликаний зафіксувати нові норми безбар’єрної мови та стати гідом з коректного спілкування. Презентація відбулася в Міжнародний день загального доступу до інформації за участю журналістів і головних редакторів провідних українських медіа.

28.09.2021 — 15:08
Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу»

8 листопада 2021 року відбудеться ведення в дію Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу».

28.09.2021 — 13:31
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 13.00 28 вересня в Хмельницькій області зареєстровано 94687 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 3965 – діти, 4955 – медпрацівники.

28.09.2021 — 11:23
Сергій Ткачук провів засідання Координаційної ради з безпеки дорожнього руху при ОДА

З метою попередження дорожньо-транспортних пригод та підвищення безпеки дорожнього руху в осінньо-зимовий період, під керівництвом заступника голови ОДА Сергія Ткачука відбулося засідання Координаційної ради з безпеки дорожнього руху при ОДА.

28.09.2021 — 09:30
Неформальне навчання: крок до отримання професійної освіти

Неформальне професійне навчання – це коли людина має досвід роботи або знання, професійні навики за певною професією, але немає документа встановленого зразка про присвоєння кваліфікації. За допомогою підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничою професією, працівник може отримати кваліфікацію або підвищити її, та отримати свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації. Наразі навчання здійснюється лише за професією «кухар».