Новини

20.10.2021 — 21:48
З 23 жовтня на Хмельниччині запроваджуються додаткові карантинні обмеження у зв’язку із підвищенням захворюваності на COVID-19

Захворюваність на COVID-19 викликає серйозне занепокоєння. Як в області,  так і в цілому по Україні збільшується кількість хворих, в тому числі і тих, які перебувають в лікарнях, що, в свою чергу, призводить до зростання об’ємів споживання кисню та виникнення напруженої ситуації із його постачанням до лікувальних закладів. Про це зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Тюрін, розпочинаючи позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

20.10.2021 — 17:27
Відбулася зустріч з Надзвичайним і Повноважним Посолом Швейцарської Конфедерації в Україні

Сьогодні з офіційним візитом на Хмельниччину завітали Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації в Україні Клод Вільд,  радник Надзвичайного і Повноважного Посла Швейцарської Конфедерації в Україні, керівник проєктів Посольства Олена Чернеженко. Зустрічали іноземну делегацію перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін та заступник голови ОДА Сергій Ткачук.

20.10.2021 — 15:39
У Мінкульті провели всеукраїнську нараду щодо пріоритетних напрямків діяльності міністерства

19 жовтня відбулась онлайн-нарада Міністерства культури і інформаційної політики України з керівниками структурних підрозділів в сферах культури, культурної спадщини та інформаційної політики обласних та міських державних адміністрацій під керівництвом Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка. Участь в нараді від Хмельниччини взяв заступник голови ОДА Володимир Білик.

20.10.2021 — 15:23
Національний проєкт з медіаграмотності Фільтр

Заступник міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко та керівниця проєкту Валерія Ковтун розповіли про підготовку до Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності. Валерія повідомила, що регіональні ініціативи з медіаграмотності будуть доступні на інтерактивній мапі Фільтра та закликала додавати на неї події, заповнюючи форму.

20.10.2021 — 12:56
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 12.00 20 жовтня в Хмельницькій області зареєстровано 105037 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 5136 – діти, 5175 – медпрацівники.

20.10.2021 — 11:30
Володимир Юр’єв відвідав Плужненську гімназію

“Найголовніше, про що ми маємо подбати – це належна підтримка вихованців Плужненської гімназії, бо на їх долю і так випало чимало випробувань, найважче з яких – це відсутність родинного тепла та стабільності в житті. Друге важливе завдання – зберегти сам заклад, хоча і в іншому форматі,” – саме на цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Володимир Юр’єв під час відвідин закладу у ході робочої поїздки в Плужненську територіальну громаду.

20.10.2021 — 10:41
У Плужненській громаді – новенький шкільний автобус

Відтепер учні п’яти сіл Плужненської сільської територіальної громади матимуть змогу комфортно та безпечно доїжджати до опорного закладу “Плужненський ліцей імені Р.Бортника”, адже 19 жовтня шкільний автопарк поповнився новеньким автобусом. Ключі від транспортного засобу голові громади Віталію Мартинюку вручив  заступник голови ОДА Володимир Юр’єв.

20.10.2021 — 09:00
До 3 листопада відбувається конкурс проєктів національно-патріотичного виховання

Міністерство молоді та спорту оголошує конкурс з визначення проєктів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2022 році. Конкурсні пропозиції можуть бути подані через електронну систему проведення конкурсу з дня опублікування оголошення до 00:00 3 листопада 2021 року. Податися на конкурс можна за посиланням: https://grants.vzaemo.diia.gov.ua/…/f27ccb80-1465-11ec… Контактні дані для отримання […]