Новини

30.04.2022 — 12:10
Сергій Тюрін привітав прикордонників з професійним святом

30 квітня – професійне свято тих, хто почесною справою свого життя обрав захист кордону нашої держави. Тож сьогодні з вітаннями з нагоди Дня прикордонника до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького завітали керівники області та міста.

29.04.2022 — 07:05
Разом із союзниками ми точно можемо зупинити російську агресію та надійно захистити свободу у Європі – звернення Президента України

Сьогодні маємо серйозні новини для нашої держави, для нашого захисту.
По-перше, Сполучені Штати підготували новий пакет підтримки для України. На 33 мільярди доларів. Зокрема, понад 20 мільярдів можуть піти на оборону. Ще понад 8 мільярдів доларів заплановані на економічну підтримку. Ще 3 мільярди доларів будуть спрямовані на гуманітарну допомогу.

28.04.2022 — 21:54
Хмельниччину відвідала дружина Президента Республіки Польща Агата Корнгаузер-Дуда

У такий непростий для України час підтримка дружніх країн є дуже важливою. Із перших днів війни й по цей час руку допомоги простягнула Республіка Польща, яка не лише приймає евакуйованих українців, а й надає потужну допомогу, як гуманітарну, так і військову. Сьогодні, аби підтвердити подальшу співпрацю та всебічну підтримку України, з дружнім візитом на Хмельниччину завітала дружина Президента Республіки Польща Агата Корнгаузер-Дуда.

28.04.2022 — 14:19
Усе про земельні відносини на час воєнного стану

Експерти програми USAID із аграрного і сільського розвитку (АГРО) підготували відповіді на понад 100 найпоширеніших запитань щодо Закону No 2145-IX про земельні відносини під час воєнного стану (Закон України від 24.03.2022 р. No 2145-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану»).

28.04.2022 — 12:04
Кошти від продажу медалі за встановлення рекорду Книги Гіннеса направлені на потреби ЗСУ

Аби підвести підсумки аукціону, який нещодавно відбувся на сторінці ОВА у Фейсбук, сьогодні до невеликого спортзалу у Макові, де спортсмен-гирьовик Володимир Копичинський тренує місцеву молодь та дітей, що приїхали в громаду, рятуючись від війни, завітали гості: заступник голови ОДА Володимир Юр’єв, мати переможців аукціону Анастасія Гуліцька та очільниця БФ “Захисти Хмельниччину” Олена Полянська.

28.04.2022 — 10:18
Хмельниччина доєдналась до міжнародного марафону у Відні на підтримку України

24 квітня відбувся 39-й Віденський міський марафон (VCM) – найбільша спортивна подія Австрії, який цього року відбувся під лозунгом “Біг заради миру” у знак солідарності з Україною, котра відбиває російське вторгнення.

28.04.2022 — 10:01
Сьогодні ми можемо не тільки успішно захищати Україну, а й працювати над її післявоєнним відновленням – Президент на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

В Україні розпочинається підготовка до відбудови міст, громад та інфраструктури, що були зруйновані російськими окупантами. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад, яке відбулося у форматі відеоконференції.

28.04.2022 — 08:58
Глава держави провів перше за час російського вторгнення засідання Конгресу місцевих та регіональних влад

За участю Президента України Володимира Зеленського відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, на якому розглядалися питання функціонування держави в умовах війни. Захід провели у форматі відеоконференції. Участь у Конгресі від Хмельниччини взяли начальник ОВА Сергій Гамалій, його заступники Сергій Тюрін та Сергій Ткачук, голова обласної ради Віолета Лабазюк, голова Хмельницької міської ради Олександр Симчишин та начальник Шепетівської РВА Анатолій Катеренчук.

27.04.2022 — 15:44
На Хмельниччину завітали представники Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців

Допомога українцям, які з початку російської агресії та бомбардувань орками населених пунктів України були змушені  покинути свої домівки та переїхати до мирних територій, зокрема на Хмельниччину, завжди в пріоритеті влади. На цьому наголосив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій під час зустрічі з представниками Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців. Основною метою зустрічі стало обговорення шляхів допомоги внутрішньо переміщеним особам.

27.04.2022 — 11:11
ТОП-10 актуальних вакансій Хмельниччини

Станом на 27 квітня 2022 року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічується 964 вакансії.