Новини

01.04.2022 — 16:26
На Хмельниччині запрацював перший в Україні Освітній Хаб

На Хмельниччині створено Освітній Хаб, завдяки якому внутрішньо переміщені особи й жителі області зможуть он-лайн отримати нові знання та навички. Це дасть змогу матеріально забезпечити себе та свої родини під час війни та після її завершення,”- зазначив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій під час зустрічі з представниками Міністерства освіти і науки України.

01.04.2022 — 16:10
Сергій Гамалій про ситуацію в області станом на 1 квітня. ВІДЕО

Про ситуацію в області станом на 1 квітня розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

01.04.2022 — 12:24
Надзвичайники Хмельниччини поділилися секретами рятувальної служби із дітьми-переселенцями

31 березня діти-переселенці, які наразі проживають у Хмельницькому, занурились у світ надзвичайно цікавої та неймовірно захопливої професії – рятувальника, завітавши на виставку пожежно-рятувальної служби.

01.04.2022 — 11:18
На Херсонщину відправлено вантажівку з гуманітарною допомогою

Із гуманітарного центру Хмельницької ОВА щодня відправляють вантажівки з гуманітарною допомогою в області, де тривають активні бойові дії. Так, сьогодні на Херсонщину відправлено чергову партію вантажу вагою 8,5 тонн. Це засоби гігієни, медикаменти, дитячі підгузки, побутова хімія тощо.

01.04.2022 — 08:56
Інформаційне повідомлення про роботу енергоблоків Хмельницької АЕС 1 квітня 2022 року

Станом на 1 квітня 2022 року Хмельницька АЕС працює у штатному режимі та безпечно виробляє електроенергію для потреб населення, промисловості та оборони. Порушень умов безпечної експлуатації енергоблоків немає. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на ВП ХАЕС та у зоні спостереження не змінювався та перебуває у межах норми. Основне обладнання реакторних відділень енергоблоків, приміщення, будівлі, периметри […]

01.04.2022 — 08:02
Ми всі однаково хочемо перемоги, але попереду будуть битви – звернення Президента Володимира Зеленського

Українці! Українки!
Наші захисники й захисниці!
Завершується 36-й день нашої загальнодержавної оборони після восьми років війни на Донбасі. Навіть не віриться в це, але вже минув березень. Абсолютно непомітно!
Плин часу якось навіть не фіксується. Кожен день і кожна ніч для нас стали фактично однаковими. Одним і тим же днем, однією й тією ж ніччю.
І з одним завданням для всіх – захиститися, врятувати людей, стримати загарбників. Вигнати їх.