Новини

04.04.2022 — 16:49
Як діяти і куди звертатись, якщо виявили випадки жорстокого поводження з дітьми в умовах воєнного стану?

В умовах воєнного стану в Україні, масової евакуації та переміщення дітей, сімей з дітьми з населених пунктів, де ведуться активні бойові дії, значно зростає загроза життю та здоров’ю дітей, а також ризик вчинення різних форм жорстокого поводження з ними, адміністративних чи кримінальних правопорушень по відношенню до них.

04.04.2022 — 15:41
Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському онлайн-фестивалі пісень Миколи Мозгового

Українська пісня завжди разом з українцями. Із піснею наш народ в усі часи боровся за волю та незалежність, вірив у перемогу, в сильний дух нації, надихав на позитивні емоції. Можливо, хтось помилково вважає, що війна – не час для пісень. Але для когось пісня – це спроба очищення та оздоровлення, для декого – спроба пережити жах війни. А дехто за допомогою пісні намагається показати свою нескореність, підняти бойовий дух українців.

04.04.2022 — 13:07
Сергій Гамалій про ситуацію в області станом на 4 квітня. ВІДЕО

40 день війни. Ситуація в Хмельницькій області контрольована та стабільна.
2 релігійні громади Московського патріархату з Шепетівського району Хмельницької області перейшли до Православної церкви України. Також до обласної військової адміністрації вже звернулося 13 релігійних громад з Хмельницького району, які будуть продовжувати свою діяльність в статусі незалежних православних громад.

04.04.2022 — 11:46
На Донеччину доставлено вантажівку з гуманітарною допомогою

5 тон вантажу допомоги вкотре доставлено із гуманітарного центру Хмельницької ОВА до міста Слов’янська, Донеччина. Щодня із центру відправляють вантажівки з гуманітарною допомогою в різні куточки країни, де тривають активні бойові дії та залишаються люди які зазнали російської військової агресії. Наразі до міста доставили необхідні для забезпечення життя постраждалих продукти харчування, засоби гігієни, дитяче харчування, підгузки, медикаменти тощо.

04.04.2022 — 11:35
Чат-бот “Знайди рідних” допоможе знайти близьких, з якими втрачено зв’язок

В Україні запустили чат-бот для пошуку людей, з якими втрачено зв’язок під час війни – https://t.me/Family_Search_bot. Сервіс «Знайди рідних» дозволить знайти друзів та рідних, навіть, якщо вони зараз знаходяться закордоном.

04.04.2022 — 11:25
Щодо експортних обмежень Республіки Білорусь

Посольство України в Республіці Білорусь поінформувало, що з 22 березня 2022 року набрала чинності Постанова Ради міністрів Республіки Білорусь від 11.03.2022 № 125, якою встановлюється тимчасова заборона на вивезення 22 товарних позицій продовольчих товарів: пшениці, жита, ячменю, вівса, кукурудзи, гречки, проса, тритикале, інших злаків; подрібненого зерна пшениці, жита, інших злаків; обробленого зерна пшениці, жита, інших […]