Новини

05.04.2022 — 16:06
Дві лікарні на Хмельниччині отримали кисневі станції

Ще дві кисневі станції, закуплені для потреб лікувальних закладів Хмельниччини Міністерством охорони здоров’я, доставлено у КНП Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня та Славутська міська лікарня. До слова, це вже друга станція для Славути.

05.04.2022 — 15:53
Сергій Гамалій: Наш спільний обов’язок – забезпечити повноцінне функціонування держави в умовах воєнного стану

На цьому наголосив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій під час засідання «круглого столу» за участю представників бізнесу. Основною метою зібрання стало обговорення питань пов’язаних зі зміною законодавства в податковій сфері та сплатою податків в умовах воєнного стану.

05.04.2022 — 14:08
На Хмельниччині набирає обертів сівба

В умовах воєнного стану в області набирає обертів сівба. Ранніми ярими культурами вже засіяно понад 80 тисяч гектарів із прогнозованих майже 400 тис. га. У господарствах роблять акцент на продовольчих зернових та круп’яних культур, таких як гречка, ячмінь, горох, за рахунок зменшення обсягів сівби кукурудзи на зерно та сої.

05.04.2022 — 12:08
До уваги власників транспортних засобів!

Якщо Ви маєте можливість та бажання на платній основі залучати власну техніку (вантажні автомобілі, спеціальну техніку та інші транспортні засоби) для надання послуг з перевезення різних видів вантажів, зокрема матеріальних цінностей, паливно-мастильних матеріалів, гуманітарної допомоги, вантажів, необхідних для підтримки агропромислового комплексу, евакуації підприємств тощо в умовах воєнного стану – просимо заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfRTr0Op_0bCGTQBEhYb59RqE3GpeccSlWxEVg4pLUnLrOhOQ/viewform […]

05.04.2022 — 11:10
До відома вимушених переселенців – застрахованих осіб та потерпілих на виробництві

«Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області та його відділення продовжують працювати та виконувати свої функції у штатному режимі попри умови воєнного стану», – зазначає начальник управління Сергій Кіндзерський. – «Здійснюється фінансування усіх видів допомог застрахованим особам, страхових виплат та всіх видів догляду особам, потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та членам їх родин».

05.04.2022 — 09:12
Інформаційне повідомлення про роботу енергоблоків Хмельницької АЕС 5 квітня 2022 року

На виконання підпункту 2 пункту 3 Рішення з окремих питань витягу з протоколу № 49 засідання Кабінету Міністрів України від 21 березня 2022 року, з метою запобігання поширенню дезінформації та забезпечення єдиної інформаційної політики в період воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», […]

05.04.2022 — 08:26
Є безліч доказів, що саме російські війська знищують мирні міста, катують та вбивають мирних людей – звернення Президента Володимира Зеленського

Настане час, коли й кожен росіянин дізнається всю правду про те, хто з їхніх співгромадян убивав. Хто наказував. Хто заплющував очі на вбивства. Ми все це встановимо.