Новини

11.04.2022 — 15:51
Володимир Зеленський зустрівся з експертною групою щодо створення спеціального міжнародного механізму юстиції

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з експертною групою, що опрацьовує питання створення спеціального механізму судового розгляду та досудового розслідування всіх воєнних злочинів, які скоюють російські агресори на території України.

11.04.2022 — 15:38
На Хмельниччині відбудеться благодійний аукціон для підтримки поранених військових та дітей, які постраждали внаслідок російської агресії

Перший майстер України з гирьового спорту, тренер з важкої атлетики Маківської спортивної школи Володимир Копичинський вирішив передати для лоту в аукціоні свою пам’ятну медаль та сертифікати з фіксацією рекорду у масовому, тривалому та одночасному піднятті гир трьома сотнями учасників змагань. Про це він розповів сьогодні під час особистої зустрічі начальнику обласної військової адміністрації Сергію Гамалію.

11.04.2022 — 13:56
Сергій Гамалій про ситуацію в області станом на 11 квітня. ВІДЕО

Про ситуацію в області станом на 11 квітня розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій. 47 день війни. Ситуація в області стабільна та контрольована. Поки наші військові гідно боронять країну від окупанта, Хмельниччина тримає тил на економічному, гуманітарному та інформаційному фронтах.

11.04.2022 — 12:03
З 11 квітня на Хмельниччині стартує нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

З 11 квітня 2022 року на Хмельниччині розпочинається весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів. Тривалість заборони відрізняється залежно від водойм.

11.04.2022 — 11:27
На Хмельниччину надійшла перша партія гуманітарного вантажу зі США

Вже понад 305 тисяч переселенців прийняла Хмельниччина з початку російської агресії. Більше 135 тисяч людей знайшли в нашій області прихисток. Багато з цих сімей змушені були поспіхом покинути домівку, а тому потребують не лише найнеобхідніших речей, а й продуктів харчування. Аби підтримати ці родини та допомогти їм пережити скруту, обласна військова адміністрація активно налагоджує співпрацю із благодійними організаціями, які опікуються збором гуманітарної допомоги для постраждалих від війни українців.

11.04.2022 — 09:07
Інформаційне повідомлення про роботу енергоблоків Хмельницької АЕС 11 квітня 2022 року

Відповідно до ст.10 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» та на виконання підпункту 2 пункту 3 Рішення з окремих питань витягу з протоколу № 49 засідання Кабінету Міністрів України від 21 березня 2022 року, з метою запобігання поширенню дезінформації та забезпечення єдиної інформаційної політики в період воєнного стану, введеного Указом Президента України […]

11.04.2022 — 07:08
Усі наші дії й кожна хвилина спрямовані на те, щоб Росія визнала правду – звернення Президента України

Українці! Українки!
Найсміливіший народе найкращої у світі країни!
Завершується ще один тиждень нашої боротьби за свободу, за державу.
Ще один тиждень, коли Україна живе попри всі зусилля Росії знищити нас.