Новини

12.04.2022 — 15:19
На  Хмельниччині розпочинає роботу освітній хаб

Удосконалити свої професійні навички, змінити свою діяльність, опанувати нові професії та уміння, які надалі стануть основою для добробуту – усі ці послуги вимушені переселенці, а також мешканці нашої області зможуть отримати в новоствореному освітньому хабі, який починає працювати на Хмельниччині.  Про це розповів заступник голови ОДА Володимир Юр’єв під час брифінгу, присвяченого старту цього важливого проєкту.

12.04.2022 — 12:28
Вимушені переселенці не залишені поза увагою

У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну в країні триває процес переміщення мешканців з місць постійного проживання. За даними ООН наразі понад 3,8 млн українців перетнули кордон України з сусідніми державами, 13 млн осіб змінили місце проживання.

12.04.2022 — 10:21
На потреби наших захисників передано черговий гуманітарний вантаж

В умовах сьогодення допомога військовослужбовцям та людям, які потерпають від російської агресії, є першочерговим завданням. Щодня з логістичного центру при ОВА в регіони, де тривають бойові дії, відправляється гуманітарна допомога з продуктами харчування та речами першої необхідності. Так, днями така допомога була сформована для однієї з військових частин міста Вишгород Київської області.

12.04.2022 — 08:43
Новий пакет санкцій має бути таким, щоб Росія навіть не говорила про зброю масового ураження – звернення Президента України

Завершується 47-й день російсько-української війни, цього ганебного вторгнення, яке поступово викреслює Росію з міжнародних відносин. Робить її з кожним днем все більш токсичною. Тепер тільки питання часу – коли своїми ж діями, своїми ж воєнними злочинами російська армія примусить усіх у світі відмовитися від будь-яких зв’язків з Російською Федерацією.