Новини

14.04.2022 — 14:04
Компенсація витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Кабінет Міністрів України 20 березня 2022 року прийняв Постанову № 331 «Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні».

14.04.2022 — 13:56
Юні українські фехтувальники на світовій першості в Дубаї

З 2 по 10 квітня місто Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) приймав чемпіонат світу з фехтування серед кадетів та юніорів. Упродовж дев’яти днів учасники розіграли 18 комплектів нагород (в особистій першості – 12, у командній – 6). У цей надскладний для країни час наші юні спортсмени продовжують захищати честь синьо-жовтого прапора на міжнародній арені. Варто подякувати за гостинність та допомогу в організації тренувального процесу української збірної у підготовці до світової першості Федераціям фехтування Польщі, Ізраїля та Італії. Завдяки їх зусиллям збірна команда України в складі 32 спортсменів взяла участь у змаганнях у всіх видах програми.

14.04.2022 — 13:48
Отримуйте консультації з питань законодавства про працю у зручний для вас спосіб

В умовах військової агресії окупантів на сьогодні продовжують працювати тисячі підприємств та мільйони наших співвітчизників. Війна вносить корективи та безумовно впливає на всіх.