Новини

02.05.2022 — 13:15
Солдатам потрібніше: 10-річний хлопчик з Хмельниччини передав українським військовим дрон, що йому подарували на день народження

10-річний Рома Фриз з Теофіполя на Хмельниччині віддав на потреби українських військових дрон, що подарували йому батьки на День народження. Волонтери вже доставили коптер на передову і вручили бійцям ЗСУ. Тепер він працюватиме на користь наших захисників. Військові на знак вдячності запросили Романа приїхати познайомитися, але вже після перемоги.

02.05.2022 — 11:45
Сергій Гамалій вручив державні нагороди військовослужбовцям Збройних сил України

Сьогодні зі словами подяки за проявлену особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій вручив державні нагороди. Відтак, згідно Указу Президента України Володимира Зеленського, відзнаки, зокрема ордени за мужність III ступеня та медалі “За військову службу Україні” отримали військовослужбовці Збройних Сил України.

02.05.2022 — 11:03
На Хмельниччину перемістили свої виробничі потужності 34 підприємства з постраждалих від війни регіонів

Триває реалізація програми евакуації виробничих потужностей підприємств на безпечні території, у рамках якої обласною державною адміністрацією опрацьовано 260 заявок. Обласна військова адміністрація веде постійну комунікацію з підприємствами, пропонуються вільні приміщення, надається всебічна допомога з вирішення проблемних питань.

02.05.2022 — 10:56
Михайло Романчук продовжує підготовку до чемпіонату світу 2022

Провідний плавець Хмельниччини, дворазовий призер Олімпійських Ігор у Токіо Михайло Романчук продовжує підготовку до чемпіонату світу з водних видів спорту,  проведення якого заплановане на 18 червня – 3 липня в місті Будапешті (Угорщина).

02.05.2022 — 10:54
У обласній дитячій бібліотеці імені Т.Г.Шевченка запрацював розмовний клуб “Переходь на українську”

Розмовний клуб “Переходь на українську” запрацював в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка. На першому занятті учасники клубу – внутрішньо переміщенні особи отримали поради і рекомендації від  модераторів Дарини та Андрія щодо поліпшення навиків розмовної української мови. А ще опановували мовні практики, тренували вимову та практикували мовлення. Під час практичного заняття учасники клубу  навчалися долати мовні бар’єри та виробляти навичку говоріння українською і мовну стійкість у повсякденному спілкуванні.