Новини

16.05.2022 — 16:21
Перерахунок страхових виплат потерпілим на виробництві проведено своєчасно та виплачено у повному обсязі

Упродовж квітня управлінням перераховано для потерпілих на виробництві та членів їх родин 9661,4 тисячі гривень щомісячних страхових виплат, які зросли у березні, згідно з постановою Уряду, на 14%. Своєчасно та у повному обсязі виплати було профінансовано у підвищеному розмірі для 3,5 тисяч осіб

16.05.2022 — 14:56
Фонд Цаля Каплуна зі США допомагає переселенцям, яких прихистила Ізяславщина

Коли окупанти розгорнути повномасштабну війну в Україні, більшість цивілізованих країн світу стали на бік України. Не винятком стали і друзі Ізяславщини – Фонд Цаля Каплуна (США) – громадська неприбуткова організація, яка займається дослідженнями про Голокост на території України та збереженням культурної спадщини єврейських громад.

16.05.2022 — 14:11
Медальний дебют у потрійному стрибку: Марина Бех-Романчук здобула «срібло» Діамантової ліги

На першому етапі нового сезону престижних легкоатлетичних змагань, що проходили у Досі, українка зайняла друге місце у потрійному стрибку! У найкращій спробі спортсменка показала результат 14 м 73 см.

16.05.2022 — 13:53
З метою підтримки діяльності українських мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП), що постраждали від збройної агресії з боку російської федерації, Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» реалізує низку ініціатив, метою яких є підтримка українських компаній-експортерів в умовах війни.

Так, саме зараз Установа актуалізує інформацію про українських експортерів, які готові постачати свою продукцію за кордон в умовах війни та дати гідну відсіч всьому російському та білоруському у світі. Актуалізований Каталог українських експортерів (https://export.gov.ua/exporters_catalog) допоможе активувати комунікацію та сприяти потенційній співпраці українських виробників з іноземними імпортерами, запити від яких надходять до Установи. Наразі в каталозі […]