Новини

24.05.2022 — 18:24
На Хмельниччину надійшов черговий гуманітарний вантаж

Гуманітарний штаб при Хмельницькій ОВА продовжує налагоджувати зв’язки з різноманітними благодійними організаціями, які допомагають людям, що постраждали від війни. Нещодавно штаб розпочав співпрацю з благодійним фондом “Твоя опора”, який у своїй діяльності орієнтований на всебічну підтримку та допомогу дітям.

24.05.2022 — 15:17
Державна підтримка для безробітних під час війни на Гіді

Через війну багато українців втратили свою роботу. Держава підтримує безробітних та роботодавців, що готові взяти на роботу переселенців. Втратили роботу під час війни та хочете отримати допомогу від держави або плануєте найняти вимушених переселенців? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. 

24.05.2022 — 11:02
Допомога по безробіттю: умови призначення, тривалість та розмір виплати

Допомога по безробіттю призначається центрами зайнятості за місцем перебування на обліку безробітного і виплачується в установленому порядку через банківські установи. Виплати здійснюються не рідше двох разів на місяць, а за згодою безробітного — раз на місяць.

24.05.2022 — 10:25
Держпраці розширює напрями консультаційної підтримки роботодавців

Держпраці консультуватиме роботодавців стосовно нововведень законодавства, якими на період воєнного стану запроваджено спрощений процес набуття права на виконання робіт підвищеної небезпеки і на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, зокрема на підставі подання декларацій про провадження господарської діяльності.

24.05.2022 — 09:31
Марина Бех-Романчук знову друга на етапі легкоатлетичної Діамантової ліги

Хмельничанка Марина Бех-Романчук у першому своєму виступі у 2022 році  в цьому виді на стадіоні виборола друге місце (6,66 м), на третій позиції опинилася Лоррейн Юген з Великої Британії (6,65 м), чемпіонка світу в приміщенні титулована сербка Івана Вулета (Шпанович) лише 5-та (6,54м).

24.05.2022 — 09:02
Мінрегіон розпочинає щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт

Мінрегіон розпочинає Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Конкурс проводиться вже шостий рік поспіль за підтримки Ради Європи та ГО «Інтерньюз-Україна».