Новини

30.06.2022 — 15:13
Оренда.Допомога – новий сервіс, який дозволяє в умовах війни допомогти орендарям майна держави

Фонд держмайна створив новий сервіс, який дозволяє в умовах війни допомогти орендарям майна держави – Оренда.Допомога. Зараз серед них чимало тих, хто віддає свій прибуток на допомогу армії або виготовляють важливу для людей продукцію, є ті, хто в орендованих приміщеннях розміщує українських біженців. Інші опинились у скрутному становищі.

30.06.2022 — 10:00
Михайло Романчук посів 6-те місце на чемпіонаті світу з водних видів спорту із плавання на 10 км на відкритій воді

25-річний  плавець з Хмельниччини Михайло Романчук посів 6-те місце на чемпіонаті світу з водних видів спорту із плавання на 10 км на відкритій воді Раніше Михайло Романчук завоював 2 бронзові медалі на ЧС-2022 у Будапешті

30.06.2022 — 09:03
Єдина фандрейзингова платформа «UNITED 24» для збору пожертв на підтримку України накопичила вже 62 млн дол

У межах національної платформи «UNITED 24» створено «єдине вікно» для пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян з метою підтримки України, зокрема за такими напрямками, як: допомога Збройним Силам України; гуманітарна, медична допомога і допомога дітям; відновлення інфраструктури; цифрова та інформаційна протидія збройній агресії.

29.06.2022 — 17:00
Чергове автопідкріплення наших військових

Обласна військова адміністрація продовжує співпрацювати з благодійниками задля забезпечення підрозділів ЗСУ транспортними засобами. Тож ще два позашляховики Mitsubishi від БФ “Серце української нації” за сприяння ОВА передано для бійців однієї із військових частин Хмельниччини.

29.06.2022 — 15:16
В мистецькій галереї обласної бібліотеки для юнацтва діятиме виставка творчих робіт випускників ВПУ №25

29 червня в рамках творчої співпраці на базі обласної бібліотеки для юнацтва відбувся відкритий захист творчих випускних робіт учнів ВПУ №25 . Свої дипломні роботи захищали 30 молодих, перспективних, талановитих майбутніх живописців. Протягом липня побачити випускні творчі роботи учнів закладу можна буде в мистецькій галереї бібліотеки.

29.06.2022 — 14:59
Ви маєте знайти для України місце у спільному безпековому просторі – виступ Президента Володимира Зеленського на саміті НАТО

Допомогти Україні зараз закінчити цю війну перемогою на полі бою, тобто дати реально сильну відповідь на дії Росії – це те, що потрібно і нам, і кожній з ваших держав, і всьому Альянсу, усій євроатлантичній спільноті.

29.06.2022 — 14:52
Пікап Ford Ranger відтепер допомагатиме військовим ЗСУ

Сьогодні завдяки активній співпраці волонтерів Хмельниччини з обласною військовою адміністрацією ще одне авто для військових ЗСУ вирушило до однієї із військових частин Хмельниччини.
Як зауважив начальник ОВА Сергій Гамалій, позашляховик Ford Ranger допоможе бійцям під час ведення боїв, адже дане авто ефективне для маневрів, перевезення озброєння, особового складу та оперативного здійснення військових завдань. “У нас усіх одна мета – перемога, і разом ми її досягнемо!”- зазначив очільник області.

29.06.2022 — 13:22
Увага! Опитування представників українського бізнесу

Офіс Президента України запускає опитування представників українського бізнесу, щоб почути їх думки, детально їх проаналізувати й врахувати під час подальшої розбудови економіки держави.

29.06.2022 — 09:31
Чергове автопоповнення для військових ЗСУ

Нещодавно,  за сприяння начальника обласної військової адміністрації Сергія Гамалія, представники ГО “Європейський вибір міста Старокостянтинова” доставили з-за кордону автомобіль Volkswagen Transporter, який сьогодні передали на користь військових потреб.

28.06.2022 — 14:02
В області погасили поштову марку “Українська Мрія”

Сьогодні біля будівлі центрального офісу “Укрпошти” в місті Хмельницький відбулося спецпогашення марки з зображенням найбільшого у світі літака Ан-225 “Мрія”, яка отримала назву “Українська Мрія”. У процедурі спецпогашення та введення в обіг цієї поштової марки взяли участь начальник ОВА Сергій Гамалій, голова обласної ради Віолета Лабазюк, керівник Хмельницької дирекції АТ “Укрпошти” Микола Громов та заступник Хмельницького міського голови Василь Новачок.