Новини

02.06.2022 — 18:50
Хмельницька ОВА презентувала комунікаційний майданчик для міжнародних донорських організацій

Надати можливість тим, хто прагне допомагати, напряму спілкуватися з тими, хто потребує цієї допомоги – така основна мета партнерського майданчика міжнародної допомоги. На цьому наголосив заступник голови ОДА Володимир Юр’єв під час презентації цієї важливої для області ініціативи сьогодні у м.Хмельницькому.

02.06.2022 — 16:56
Війна в Сирії: новий погляд через призму російсько-української війни

Сьогодні у кінотеатрі “Woodmall” відбувся тематичний захід “Жага до волі”, присвячений Міжнародному дню захисту дітей та людям, чию долю зачепили воєнні злочини російської федерації. Організатори заходу – Державний архів Хмельницької області, Департамент інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій, Хмельницька обласна кінокомісія.

02.06.2022 — 13:32
Делегація з Хмельниччини відвідала передові позиції наших військових

Днями делегація від Хмельниччини у складі першого заступника голови ОДА Сергія Тюріна, голови Хмельницької РДА Анатолія Катеренчука та заступника директора Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій ОВА Костянтина Дєтковського відвідали позиції наших тероборонівців. Також, аби підняти настрій нашим захисникам та хоча б на мить відволікти їх від війни, до делегації приєдналися Дмитро Зелінський та Олександр Степаненко, учасники батальйону бойового настрою.

02.06.2022 — 12:00
Як ви бачите майбутнє держави: запрошуємо долучитися до опитування

Від сумної дати початку повномасштабної агресії росії проти України минає 100 днів. Але наша боротьба триває.

02.06.2022 — 10:56
За інформацією Керівного органу/Спільного секретаріату Дунайської транснаціональної програми (ДТП) проводиться цикл онлайн вебінарів присвячених проєкту нової Дунайської регіональної програми на період 2021-2027 років.

У рамках проведення вищезазначеного циклу вебінарів представниками ДТП заплановано представлення основних пріоритетів проєкту нової Дунайської регіональної програми, а також можливостей для співфінансування транснаціональних проєктів у рамках кожного із пріоритетів. Заявку на реєстрацію до участі в зазначених онлайн вебінарах, а також детальну інформацію про їх проведення можна знайти за посиланням: https://www.interreg-danube.eu/about-dtp/new-funding-2021-2027/webinars. Разом з цим, країнами-учасниками ДТП […]