Новини

14.07.2022 — 18:04
Хмельниччина отримає два апарати ШВЛ від Всесвітньої організації охорони здоров’я

Завдяки налагодженню співпраці з представниками Всесвітньої організації охорони здоров’я, уже найближчими часом на Хмельниччину надійде два апарати штучної вентиляції легень. Отримає це важливе обладнання один із провідних лікувальних закладів області – Хмельницька обласна лікарня. Про це йшлося сьогодні під час робочої зустрічі заступника голови ОДА Володимира Юр’єва та регіонального представника ВООЗ Ігоря Новикова.

14.07.2022 — 15:12
Сергій Гамалій вручив ордени рідним загиблих Героїв

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, згідно Указів Президента України Володимира Зеленського відзначено орденом “Богдана Хмельницького” (посмертно) Тимошенко Ольгу Юріївну та орденом “За мужність” (посмертно) Цвітуна Дмитра Володимировича та Драча Ігоря Валерійовича.

14.07.2022 — 12:39
Українці можуть отримати до 250 тисяч гривень на власний бізнес

Обов’язковою умовою надання мікрогранту є створення 1-2 робочих місць залежно від розміру мікрогранту. Мікрогрант є безповоротною допомогою, якщо підприємець або юридична особа сплатила отриману суму гранту у формі податків та зборів. Подати заяву на отримання мікрогранту можна на Порталі Дія.