Новини

28.07.2022 — 17:06
Сергій Гамалій вручив державні нагороди родинам загиблих Героїв

Сьогодні, у День Української Державності, ми вшановуємо усіх, хто від часів Київської Русі і до наших днів боровся за те, щоб українці могли на увесь світ заявити: ми були, є і будемо! Особливу шану цього дня ми віддаємо Героям сьогодення, які зі зброєю в руках боронять наші життя, не шкодуючи свого власного. Серед них Максим Капріца, Віталій Комонюк та Юрій Дячук – воїни з Хмельниччини, що до останнього подиху залишилися вірними Україні та склали голови на полі бою з рашистськими окупантами.

28.07.2022 — 14:11
До уваги отримувачів субсидій: чи враховуватимуть компенсації за програмою “Прихисток” до субсидіальних виплат

Перед початком опалювального сезону у людей, які надають своє житло, почало виникати питання, чи не вплинуть виплати за програмою “Прихисток” на призначення їм субсидії на житлово-комунальні послуги. Коментує Департамент соціального захисту населення ОВА – у нашому матеріалі.

28.07.2022 — 12:55
Україна є! Україна бореться! Україна переможе! – Хмельниччина відзначає День Державності

28 липня Україна вперше відзначає День Української Державності. В цей день українці утверджують понад тисячолітні традиції українського державотворення, яке веде свій початок з часів заснування міста Києва та князювання Володимира Великого.
Сьогодні відзначення цього величного і значущого свята розпочалося під урочисті слова Державного Гімну України біля найбільшого синьо-жовтого стяга Хмельниччини.

28.07.2022 — 12:23
На Хмельниччині погасили поштову марку “Доброго вечора, ми з України!”

Сьогодні з нагоди Дня Української Державності на Хмельниччині відбулося спецпогашення марки з зображенням трактора, який тягне російський трофейний танк, яка отримала назву “Доброго вечора, ми з України”. У церемонії спецпогашення та введення в обіг цієї поштової марки взяли участь начальник ОВА Сергій Гамалій, керівник Хмельницької дирекції АТ “Укрпошти” Микола Громов, заступник голови Хмельницької обласної ради Валентин Соколюк та заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук.

28.07.2022 — 12:11
В ОВА обговорили практичні аспекти покращення сервісу надання послуг у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно

27 липня під керівництвом заступника голови ОДА Володимира Білика та за участю представників Управління державної реєстрації Центрально-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції відбулася нарада. В ході зібрання учасники обговорили практичні аспекти впровадження положень нормативно-правових актів та покращення сервісу надання послуг у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно.

28.07.2022 — 11:26
Всі етапи історії державності України можна описати одним реченням: ми були, є й будемо – звернення Президента Володимира Зеленського з нагоди Дня Української Державності

Великий народе великої країни й великої держави, яка існувала на цій землі з давніх-давен, яку з давніх-давен намагались і поневолити, і знищити! Чимало хто й чимало разів. І яка з давніх-давен не дозволяла цього зробити. Нікому й ніколи.

28.07.2022 — 10:45
В Україні стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія із захисту прав споживачів кредитних послуг “Знай свої права: кредити”

26 липня стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія із захисту прав споживачів фінансових послуг “Знай свої права: кредити”, яку проводить Національний банк України.

28.07.2022 — 10:42
Визначено переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Хмельницької області

На конкурс винесено 25 маршрутів, на обслуговування яких надійшли заяви від 18-ти перевізників-претендентів. На обслуговування 5-ти маршрутів документів від перевізників не надійшло.

28.07.2022 — 10:07
Олексій Чернишов: Більше половини інфраструктури підготовано до опалювального сезону

27 липня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов провів четверте засідання Штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду (ОЗП) 2022/23 років.

28.07.2022 — 08:00
28 липня Україна відзначає День Української Державності

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.