Новини

02.08.2022 — 18:55
Цьогоріч опалювальний сезон в умовах війни потребує особливої та оперативної підготовки, – Сергій Ткачук

На цьому наголосив заступник голови ОДА Сергій Ткачук під час засідання оперативного штабу з організації підготовки об’єктів житлово-комунального, дорожнього господарства та соціальної сфери у зимових умовах 2022/2023 року.

02.08.2022 — 15:34
Сергій Гамалій: Втілення в області європейської моделі поводження з відходами є одним із пріоритетних завдань

Сьогодні начальник ОВА Сергій Гамалій провів робочу зустріч з Крістіаном Чернером, керівником приватного підприємства «Гігаджоуль», яке має великий досвід роботи в сфері збирання та утилізації безпечних та небезпечних відходів, а також відновлення відсортованих відходів. Також до розмови долучилися заступник начальника ОВА Володимир Білик та представники профільних структурних підрозділів обласної адміністрації.

02.08.2022 — 09:38
Юний хмельничанин виблискує на європейських тенісних кортах

Попри складні часи для нашої держави подільські спортсмени продовжують виборювати нагороди та потужно представляти Україну на спортивних міжнародних аренах, тим самим демонструючи волю до перемоги!

02.08.2022 — 08:00
Сила демократичного світу добре відчувається на полі бою в Україні цими тижнями – звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоров’я, шановні українці!
Сьогодні почалося виконання ініціативи щодо експорту українського зерна та іншої агропродукції з наших портів на Чорному морі. Перше судно, яке перевозить 26 тисяч тонн кукурудзи, вийшло з порту Одеси. Станом на зараз іще не час робити будь-які висновки та прогнозувати подальші події. Але порт запрацював, експортний рух почався, і це можна назвати першим позитивним сигналом того, що є шанс зупинити розгортання продовольчої кризи у світі.